3 způsoby, jak může Gunther stále hrát hlavní turnaj WWE WrestleMania 40, aniž by musel soutěžit v Elimination Chamber

S WWE WrestleMania 40 zbývá něco málo přes dva měsíce, Intercontinental Champion by mohl vařit něco zajímavého.

Pět dní před Rumble se Gunther střetl se současným mistrem světa v těžké váze Sethem Rollinsem na RAW a řekl The Visionary, že po vítězství ve 30členném boji zblízka jde za svým titulem. K vítězství však nedosáhl, a to díky konečnému vítězi Codymu Rhodesovi .

Navíc, když Guntherovi nebylo dovoleno na chvíli opustit Spojené státy , není šance, že by vyhrál Eliminační komoru a zajistil si tak titul mistra světa. Přesto nemusí být všechna naděje ztracena, pokud jde o výpravu hlavy Impéria na hlavní událost, Show of Shows.

Ale jak může Gunther vyzvat Setha Rollinse bez vítězství v Rumble nebo Chamber? Zde jsou tři možné cesty.

#3. Představte a vyvolejte „Možnost C“

Od té doby, co v roce 2022 převzal Triple H, se WWE neštítí zmínit další wrestlingové společnosti.

Navíc, po nedávné spolupráci s TNA, aby přivedla Jordynne Grace na vystoupení Royal Rumble, se zdá, že Sports Entertainment Giant je s propagací se sídlem v Nashvillu srdečně zavázán.

Pro WWE by tedy dávalo smysl vyjmout stránku z playbooku TNA a zarezervovat si hlavní událost WrestleMania 40 Night 1. Dotyčná stránka je ‚Volba C‘, která zahrnuje šampiona střední karty, který uvolňuje svůj titul za ránu mistrovství světa.

Vzhledem k tomu, že The Ring General odvedl více než obrovskou práci při povýšení titulu IC, je nyní pro Adama Pearce dostatečně prestižní, aby zvážil zavedení možnosti C ve WWE.

#2. Porazte vítěze Elimination Chamber v souboji jeden na jednoho

V profesionálním wrestlingu je běžné přísloví, které říká: ‚Abyste byli mužem, musíte toho muže porazit.‘

Během posledního roku a půl Gunther získal několik předních jmen ve WWE. Od Drew McIntyre a Sheamus po Sami Zayn a Kevin Owens, úřadující interkontinentální šampion je všechny porazil. Stručně řečeno, je to nezastavitelná síla.

Přesto se všechna jeho proslulá vítězství nemusí hodit do hlavního turnaje ‚Mania, pokud nevyhraje zápas Elimination Chamber. Ale co by mohl udělat, aby jeho případ posílil, je rozhodně porazit vítěze komorního zápasu ve dvouhře.

Koneckonců, zápas mistrovství světa s vyzyvatelem s neklidnou hybností nezní příliš lákavě, zvlášť na tak velkolepou scénu. Adam Pearce tedy možná bude muset ze zápasu udělat trojitou hrozbu přidáním Gunthera do směsi.

#1. Gunther navrhuje zápas, který vítěz bere vše, aby ukončil WWE WrestleMania 40 Night 1

Není pochyb o tom, že CM Punk vs. Seth Rollins by byl generační program mířící do WrestleMania 40.

Je tedy spravedlivé si myslet, že WWE má před sebou téměř nemožný úkol zarezervovat ještě velkolepější zápas mistrovství světa v těžké váze. Samozřejmě, že Drew McIntyre a/nebo Sami Zayn by byli hvězdnými vyzyvateli, ale fanoušci už viděli Rollinse jít s nimi několikrát.

Zde by měl zasáhnout The Ring General. Samozřejmě, že Guntherovo pouhé zapojení do zápasu mistrovství světa by bylo vítaným krokem. WWE má však možnost navýšit sázky ještě výše.

Takže místo toho, aby hlavní událost Night 1 byla pouze o hlavní cenu, mohla by mít na řadě mistrovství světa v těžké váze i mezikontinentální mistrovství. Na konci dne neexistuje větší způsob, jak zavřít noc, než tím, že fanouškům dopřejete banger Winner-Bere-All.