5 hráčů NBA s největším počtem 25 bodů, 15 asistencí a 5 doskoků v historii

NBA po celou svou historii představovala superhvězdné hráče, kteří se pyšnili tím, že jsou všestrannými hráči a pomáhali svým týmům v kombinaci bodování, asistencí a doskakování.

Některé z těchto hvězd sestavily několik zápasů se statistikami s minimálně 25 body, 15 asistencemi a pěti doskoky. Zde je pět hráčů s největším počtem zápasů v kariéře s čísly 25-15-5 (body/asistence/doskoky) v historii NBA, jak je sdílí NBA.com.

Hráči NBA s největším počtem 25 bodů, 15 asistencí a 5 doskoků v kariéře

#1. Oscar Robertson (76 her)

Legenda NBA Oscar Robertson (Cincinnati/Milwaukee) je základem téměř všech čísel všech dob všech dob v NBA s tím, že ke své hře přistupoval během 14 let v lize (1961-1974) všemožně. .

Není tedy divu, že „Velké O“ je součástí seznamu 25-15-5 a ve skutečnosti jej vede, během své slavné kariéry v Síni slávy to udělal 76krát.

Během své kariéry měl Robertson v průměru 25,7 bodů, 9,5 asistencí a 7,5 doskoků a zároveň vyhrál titul NBA s Bucks v roce 1971.

#2. Earvin ‚Magic‘ Johnson (36 her)

Mezi průkopnickými všestrannými hráči v NBA byl Earvin ‚Magic‘ Johnson trojnásobnou hrozbou pokaždé, když se za 13 let v lize ujal slova.

Během své působivé jízdy s LA Lakers rozdal 25-15-5 (body/asistence/doskoky) 36krát. v 80. a na začátku 90. let.

Jeden z těchto zápasů přišel v sezóně 1988-89 proti jejich meziměstským rivalům Clippers. Tam zaznamenal 25 bodů, 21 asistencí a osm doskoků a dovedl Lakers k vítězství 111:102.

#3. James Harden a Russell Westbrook (20 her)

Mnohonásobní spoluhráči James Harden a Russell Westbrook zaujali podobný všestranný přístup k etablování své legendy v NBA. Momentálně jsou společně třetí v seznamu 25-15-5 s 20 zápasy.

Harden vyrovnal i Westbrooka při čtvrtečním domácím vítězství LA Clippers nad Golden State Warriors 121:113, když za 42 minut zaznamenal 28 bodů, 15 asistencí a sedm doskoků. hrát.

Pro Westbrooka přišlo jedno z jeho posledních vystoupení 25-15-5 9. května 2021 proti Indiana Pacers, když byl ještě členem Washington Wizards. V uvedeném zápase nasbíral 33 bodů, 15 asistencí a 19 doskoků a dovedl tým k vítězství 133:132 v prodloužení, zatímco v tomto okamžiku vyrovnal Oscara Robertsona s největším počtem trojitých double v historii NBA se 181.

#4. Luka Doncic (15 her)

Jedním z mladších členů elitního seznamu 25-15-5 (body/asistence/doskoky) je Dallas Mavericks All-Star Luka Doncic.

Od doby, kdy byl draftován jako č. 3 draftu v roce 2018, stálá hrozba triple-double, “The Don” zaznamenal v zápase 15krát minimálně 25 bodů, 15 asistencí a pět doskoků.

Poslední přišel při jejich úterním vítězství 127:125 nad Lakers. Utkání zakončil s 33 body, 17 asistencemi a šesti doskoky.

#5. LeBron James (12 her)

LeBron James zaznamenal 25-15-5 12krát ve své legendární kariéře v NBA.

Jeden z nich byl proti Mavericks 1. listopadu 2019, kdy explodoval za 39 bodů, 16 asistencí a 12 doskoků za 43 minut. Zápas vyhráli 119:110.

V probíhající sezóně NBA, přestože je mu 38 let, James zůstává všeobecnou hrozbou s průměrem 25,3 bodu , 6,7 asistence a 7,5 doskoku.