Andre Agassi sdílí rozkošný pohled na skateboardové dovednosti manželky Steffi Grafové

Andre Agassi nedávno zveřejnil fotografii zachycující působivé skateboardové dovednosti jeho manželky Steffi Grafové.

V roce 2001 se v Agassiho rodném městě Las Vegas Američan a Graf vzali. Tenisový velmocný pár má spolu dvě děti: Jaden Gil Agassi, narozený 26. října 2001, a Jaz Elle Agassi, narozený o dva roky později, 3. října 2003.

Steffi Graf i Andre Agassi jsou široce uznáváni jako legendární postavy tohoto sportu. Během své kariéry získala Graf působivých 22 grandslamových titulů ve dvouhře, čímž se stala druhou nejúspěšnější hráčkou v Open Era a třetí nejúspěšnější všech dob. Její výjimečný výkon na wimbledonském šampionátu, kde vybojovala sedmkrát titul, dále ukázal její dominanci na grandslamové úrovni.

Zatímco Agassiho kariéra byla slavná, vyhrál osm grandslamových titulů ve dvouhře, z toho čtyři na Australian Open. Patří mezi pět mužů, kteří dosáhli kariérního Grand Slamu v Open Era, a byl prvním mužským hráčem, který triumfoval na všech čtyřech grandslamových turnajích na tvrdých, antukových a travnatých kurtech.

Během své kariéry dosáhli Andre Agassi i Steffi Grafová prestižního žebříčku světové jedničky. Byl to však Graf, kdo se držel na prvním místě působivých 377 týdnů, což je rekord, který od té doby zastínil Novak Djokovič.

Na sociálních sítích Agassi často vyjadřuje svou lásku ke své rodině. Nedávno zveřejnil potěšující fotku Steffi Grafové na skateboardu spolu s popiskem, který obsahoval emoji červeného srdce.

“❤️,” napsal Agassi ke svému příspěvku na Instagramu.

Tenisové legendy Andre Agassi a Steffi Graf mají olympijské zlato

Andre Agassi a Steffi Graf na snímku v roce 2015

Andre Agassi a Steffi Graf získali během své kariéry olympijské medaile. Na olympijských hrách v Atlantě v roce 1996 Agassi zvítězil ve finále mužské dvouhry proti Španělovi Sergi Bruguerovi se skóre 6–2, 6–3, 6–1 a získal zlatou medaili.

Naproti tomu Grafová dosáhla pozoruhodného výkonu, když během své kariéry získala tři olympijské medaile. Na olympijských hrách v Soulu v roce 1988 hrdě reprezentovala Západní Německo a ve finále dvouhry zvítězila nad Argentinkou Gabrielou Sabatini se skóre 6–3, 6–3. Toto vítězství dokončilo její Golden Slam, protože dříve v tom roce vyhrála všechny čtyři grandslamové turnaje.

Navzdory silnému partnerství s Claudií Kohde-Kilsch dokázala Steffi Grafová zajistit bronzovou medaili pouze ve čtyřhře žen poté, co ji v semifinále vyřadily Jana Novotná a Helena Suková.

Na olympijských hrách v Barceloně v roce 1992 Grafová závodila za Německo a ve finále ženské dvouhry získala stříbrnou medaili, když prohrála s Jennifer Capriati se skóre 3–6, 6–3, 6–4, čímž přidala do své již tak působivé sbírky medailí.