Zpráva o zranění Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks za 4. dubna | Sezóna NBA 2023-24

Dallas Mavericks bude hostit Atlanta Hawks v American Airlines Center v Dallasu ve čtvrtek v 19:30 ET. Tento zápas představuje druhé a poslední setkání mezi těmito dvěma týmy v této sezóně, přičemž Mavericks si zajistili vítězství ve svém prvním zápase dne 26. ledna se skóre 148-143. Hra je součástí pětizápasové sestavy NBA.

V prvním zápase jejich série back-to-back přivítala Atlanta Pistons a vyšla jako vítězná se skóre 121:113. Aktuálně drží 10. místo ve Východní konferenci a třetí místo v Jihovýchodní divizi, Hawks (36-40) jsou o první místo devět zápasů za Magic. V této sezóně má Atlanta bilanci 6-7 ve druhém zápase back-to-back s průměrným bodovým rozdílem -4,8 bodu na zápas.

Před prohrou proti Golden State Warriors v úterý večer byl Dallas ve hře a získal vítězství v sedmi zápasech v řadě a v 11 z posledních 12.

Navzdory remíze s Pelicans o první místo v jihozápadní divizi měli Mavericks sezónní rekord 45-30. V Západní konferenci byli na pátém místě, 7,5 utkání za Nuggets, kteří drželi první místo.

Aktualizace zranění Atlanta Hawks a Dallas Mavericks

Zpráva o zranění Atlanty Hawks z 5. dubna

Jestřábi zahrnuli do zprávy o zranění pět hráčů: Trae Young (ukazovák), AJ Griffin (kotník), Saddiq Bey (koleno), Mouhamed Gueye (koleno) a Onyeka Okongwu (prst) nemohou hrát.

Hráč Postavení Zranění
Pane Okungwu ven pak
Trae Young ven prst
AJ Griffin ven kotník
Mohamed Gueye ven koleno
Sadiq Bey ven koleno

23. února, když hrál proti Toronto Raptors, Trae Young utrpěl trhlinu vazu na levém malíčku. O čtyři dny později podstoupil operaci, aby ošetřil zranění během hry Hawks.

Navzdory nepohodlí pokračoval ve hře a dokončil hru, což vedlo k 11 bodům při střelbě 2 ze 6 a sedmi asistencím. Přesné načasování jeho zranění je stále neznámé.

Minulý týden začal Trae Young provádět cvičení malých pohybů prstů jako součást svého rehabilitačního procesu.

Aktualizace zranění Dallas Mavericks ze 4. dubna

Mavericks oznámili, že Josh Green (kotník), Dereck Lively || (koleno) a Greg Brown ||| (osobní) nebude pro jejich nadcházející hru k dispozici.

Greg Brown ||| ven osobní
Dereck Lively || ven koleno
Josh Green ven kotník

Jaký je současný stav Derecka Lievlyho?

Dereck Lively utrpěl zranění nohy během druhé čtvrtiny zápasu Houston Rockets versus Dallas Mavericks a nakonec byl krátce po poločase prohlášen za neschopného pokračovat ve hře.

Za 13 minut hry získal v nedělním utkání dva body, dva doskoky, dva bloky a krádež.