Živé televizní vysílání Bengaluru Open 2024: Kdy a kde sledovat semifinále a finále ATP Challenger?

Semifinále a finále probíhajícího ročníku Bengaluru Open 2024 bude živě vysíláno na Eurosportu. Sunil Yajaman, ředitel turnaje, zprávu potvrdil.

Indický Sumit Nagal se v sobotu 17. února představí v semifinále proti Italovi Stefanu Napolitanovi. Dvojice čtyřhry Saketh Myneni, Ramkumar Ramanathan bude v akci také proti francouzské dvojici Constantin Bittoun Kouzmine a Maxime Janvier.

„Probíhající šestý ročník DafaNews Bengaluru Open byl svědkem vysokonapěťové soutěže s účastí hráčů z 22 zemí a s potěšením oznamujeme, že fanoušci nyní mohou cítit vzrušení a intenzitu turnaje přímo ze svých obývacích pokojů jako živě. televizní vysílání bude dostupné na Eurosportu,“ uvedl Sunil Yajaman v tiskové zprávě.

„Odborný komentář dodá hloubku a vhled, zlepší zážitek ze sledování a doufám, že nám to pomůže dostat tento sport do všech koutů země i do jiných částí světa,“ dodal Sunil Yajaman.

Nagal bude jedním z hráčů, kteří se budou soustředit, zvláště po jeho úžasném běhu v poslední době. Poté, co ve dvouhře mužů na Australian Open porazil Alexandra Bublika , vyhrál nedávno Chennai Open a poprvé v kariéře pronikl do první stovky žebříčku ATP.

Ramanathan a Myneni byli také oceněni na inauguraci Bengaluru Open poté, co indický tým porazil Pákistán 4:0 v baráži o Davis Cup Group 1 v Islámábádu.

Finále turnaje je naplánováno na neděli 18. února v Karnataka State Lawn Tennis Association (KSLTA) v Bangalore.

Bengaluru Open 2024: Kde koupit vstupenky?

Vstupenky na semifinále a finále lze zakoupit online na ticketgenie.in . Fanoušci si také mohou zakoupit vstupenky na pokladně stadionu KSLTA. Ceny vstupenek se pohybují od 150 do 1000 Kč.