„Lepší než nejlepší Novak Djokovič“ „Nejlepší hráč na světě právě teď“ – Fanoušci gratulují Jannikovi Sinnerovi k vítězství na Miami Open 2024

Neporazitelná série Jannika Sinnera v roce 2024 zůstává nepřerušená, když ve finále Miami Open přesvědčivě porazil Grigora Dimitrova.

Ve finále turnaje Masters 1000 31. března se Sinner, nasazená dvojka, utkal s 11. nasazeným Dimitrovem. Navzdory zkušenému soupeři předvedl Ital bezchybnou hru a Bulharku rychle porazil za pouhou hodinu a 14 minut. Sinner dokázal v každém setu dvakrát prolomit Dimitrovovo podání a jediný brejkbol úspěšně zachránil při vlastním podání a zajistil si vítězství 6-3, 6-1.

Poté, co si zajistil vítězství, je Jannik Sinner připraven překonat Carlose Alcaraze v žebříčku ATP a poprvé v kariéře získat pozici světové číslo 2. Úspěch mladého Itala v Miami potěšil tenisové fanoušky, kteří mu k tomuto milníku blahopřáli.

Sinner byl některými chválen jako nejlepší hráč na světě v té době a jeden fanoušek dokonce přirovnal jeho současnou formu k lepšímu než nejlepší Novak Djokovič, což ještě více zdůraznilo jeho talent a dovednosti.

„Je příliš silný, je příliš silný.“ Je to morbidní bestie. Je to momentálně nejlepší hráč na světě a není to nijak zvlášť blízko,“ napsal fanoušek.

„Opět vzrušující představení od Jannika. Hraje inspirovaný tenis. Gratuluji mu,“ tweetoval další fanoušek.

„Lepší než prvotřídní Djokovič,“ prohlásil další fanoušek.

Další reakce fanoušků na vítězství Jannika Sinnera na Miami Open 2024 si můžete prohlédnout níže:

Jannik Sinner pokračuje v dominantní sezóně třetím titulem na Miami Open 2024

Jannik Sinner

V roce 2024 vyhrál Jannik Sinner svůj 13. titul ATP Tour a třetí titul v roce na Miami Open. V průběhu turnaje ztratil 22letý hráč pouze jeden set a na své cestě k vítězství porazil Andreu Vavassoriho, Tallona Griekspoora, Christophera O’Connella, Tomáše Machace, Daniila Medveděva a Grigora Dimitrova.

V roce 2024 se Ital prokázal jako nejlepší hráč na mužské straně. Svého prvního grandslamového vítězství na Australian Open dosáhl začátkem tohoto roku, když porazil Botiče van de Zandschulpa, Jespera De Jonga, Sebastiana Baeze, Karena Chačanova, Andrey Rubleva, obhájce titulu Novaka Djokoviče a Daniila Medveděva.

Na turnaji ATP 500 ABN AMRO Open v Rotterdamu italský hráč snadno porazil své soupeře a bez větších potíží se stal šampionem turnaje.

Jedinou prohru, kterou 22letý hráč v roce 2024 zažil, byl proti Carlosi Alcarazovi na BNP Paribas Open v Indian Wells. Alcaraz vyšel vítězně ve svém semifinálovém zápase v kalifornské poušti a nakonec si zajistil titul.