Výsledky utkání Boston Celtics vs Charlotte Hornets: 5 nejlepších virálních momentů (1. dubna)

Navzdory tomu, že Boston Celtics (58-16) drží první místo v tabulce Východní konference, na 1. dubna se setkali s těžkou výzvou od Charlotte Hornets (18-56). Sršni, kteří jsou momentálně ve fázi přestavby, svádějí na domácím hřišti statečný boj proti výše postaveným soupeřům.

V první čtvrtině vedla Charlotte nad Celtics 32:30. Ofenzivu týmu vedli nováček Brandon Miller a Miles Bridges, kteří oba soupeře zaskočili. Miller zaznamenal 11 bodů a Bridges přidal 10 k celkovému počtu Charlotte.

V první čtvrtině popohnal Boston Celtics devítibodový výkon Jaysona Tatuma. Sam Hauser nabídl další pomoc 6 body, čímž pomohl udržet hru blízko. Cenně přispěli také Al Horford a Derrick White, každý přidal 5 bodů k celkovému součtu Celtics.

Ve druhé čtvrtině se Celtics ujali vedení nad Hornets a dosáhli poločasu se skóre 59:53. Jayson Tatum nastřílel 7 bodů a Derrick White přidal 6 bodů a ve druhé třetině stál v čele útoku Bostonu.

Nejlepší momenty a virální momenty ze zápasu Boston Celtics vs Charlotte Hornets

#6 Miles Bridges vrhá silný uličkou-oop slam

Když se Tre Mann vrhl na hřiště s míčem, všiml si otevřené dráhy a šance na rychlý brejk. Navzdory snahám Keltů otočit se Bridges už stál pod brankou. Mann provedl bezchybnou přihrávku do uličky a umožnil Bridgesovi, aby ji levou rukou mocně praštil domů.

#4 Miles Bridges elektrizuje hromovým namočením

Poté, co se chopil obranného odrazu, Miles Bridges z Hornets se rychle dostal po kurtu a nechal obránce Celtics v prachu. Poté předvedl silný tomahawk a přidal dva body do výsledkové tabulky.

#3 Mistrovské základní pohyby Jaysona Tatuma

Jayson Tatum, umístěný v pravém rohu poblíž nízké tyče, využil rozestupu Celtics a poskytl mu dostatek prostoru pro navigaci. Kdykoli se ho Hornets pokusili zdvojit, Tatum se obratně vyhnul tlaku pomocí dvou přesných driblů podél základní čáry, čímž hru nakonec zakončil ladným obráceným rozložením.

#2 Jayson Tatum’s Explosive Drive to the Hoop proti nováčkovi

Jayson Tatum byl v situaci jeden na jednoho na levém křídle proti nováčkovi Hornets Brandonu Millerovi. Rychle použil kombinaci driblování mezi nohama a silného nárazu, aby vytvořil prostor, což mu umožnilo jít nahoru na namočení.

Nezastavitelné míčové hnutí Boston Celtics

Navzdory tomu, že talent významně přispěl, nebyl jediným faktorem vítězství Celtics proti Hornets. Výrazně se projevila také výjimečná chemie týmu a obětavá hra.

Schopnost Celtics sdílet míč a najít nejlepší příležitost ke skórování byla evidentní, protože několik hráčů bylo ponecháno dokořán pro střely. Jejich přesná sekvence přihrávek, která zahrnovala sedm doteků a neustálý pohyb mimo míč, vedla k široce otevřenému 3-ukazovátku. To ukazuje jejich silnou týmovou práci a schopnosti přihrávat.

Celtics v pondělí vyhráli 118:104 a vyrovnali svou sezonní sérii proti dominantnímu týmu.