Další zápas Carlose Alcaraze: Soupeř, místo konání, živé vysílání, televizní kanál a program | Australian Open, R4

Světová dvojka Carlos Alcaraz má za sebou druhý týden na Australian Open poprvé.

V sobotu porazila 20letá hráčka Juncheng Shang, přičemž čínská levačka odstoupila poté, co ztratila dva sety a ve třetím prohrála 1:0. Po odehrání devíti setů v prvních dvou kolech se ukázalo, že Shang není pro Alcaraze soupeřem, než opustil Rod Laver Arenu s připoutaným horním pravým stehnem.

Alcaraz pokračoval ve své téměř dokonalé kampani v Melbourne a svůj jediný set týdne prohrál ve druhém kole proti Italovi Lorenzo Sonego. Při suverénním výkonu získal Španěl 18 ze svých 21 bodů při prvním podání a nepřiznal ani bod zlomu, aby se posunul na hranici čtyř výher titulu.

V této souvislosti je zde pohled na dalšího Španělova soupeře, podrobnosti o živém vysílání a televizním vysílání a plán:

Kde hraje Carlos Alcaraz?

Carlos Alcaraz hraje na Australian Open. Na prvním letošním grandslamu se představí teprve potřetí, kde má bilanci 6-2, přičemž polovina z těchto výher přišla letos.

V roce 2023 nehrál událost poté, co utrpěl šílené zranění na tréninku, debutoval v soutěži v roce 2021, kdy se dostal do druhého kola.

Proti komu hraje Carlos Alcaraz?

Alcaraz se dále utká se srbským Miomirem Kecmanovičem. Světová 60. hráčka si tento týden ušetřila body pro druhý zápas v řadě, když vyřadila loňského semifinalistu Tommyho Paula 6-4, 3-6, 2-6, 7-6 (7), 6-0.

Ve druhém kole si Srb ušetřil mečboly proti Němci Jan-Lennard Struffovi, když vyhrál v pátém setu supertiebreak.

Alcaraz absolvoval své jediné setkání s Kecmanovičem ve třetím setu tiebreaku ve čtvrtfinále Miami Open v roce 2022 a získal titul.

Rozpis zápasů Carlos Alcaraz vs Miomir Kecmanovic

Zápas čtvrtého kola Australian Open 2024 mezi Alcarazem a Kecmanovičem se hraje v pondělí.

Datum: 22. ledna 2024

Načasování zápasu: Bude aktualizováno, jakmile bude oznámeno pořadí hry pro daný den