Chris Paul Injury Update: Vrátí se dnes večer veterán rozehrávač vs. Jazz? (15. února)

Aktualizace zranění Chrise Paula je jedním z klíčových bodů diskuse o Golden State Warriors . Ostřílený rozehrávač nehrál od 5. ledna poté, co utrpěl zlomeninu ruky proti Detroit Pistons. Paul musel podstoupit operaci, aby se zotavil ze zranění.

Nedávno byl přehodnocen, což vyvolalo spekulace o jeho návratu do sestavy Warriors. Golden State je ve skvělém rytmu, vyhrál osm z posledních 12 zápasů. Pro tým by to mohla být obrovská vzpruha. Paul mohl poskytnout rozhodující minuty pro bojujícího Klaye Thompsona a urovnat přestupek týmu ve spojce.

Aktualizace zranění Chrise Paula: Bude hrát bývalý finalista NBA vs. Jazz?

Warriors se ve svém posledním zápase utkají s Utah Jazz před čtvrtečním zahájením All-Star přestávky. Chris Paul je jediným hráčem ve zprávě o zranění Warriors. Podle posledního přehodnocení nebude Paul k dispozici hrát proti Jazz.

Aktualizace zranění poskytnutá Warriors ve středu říká, že za 10 dní zvýší trénink a bude přehodnocen. Paul mohl také vynechat prvních pár zápasů po přestávce All-Star.

Byl v akci během předzápasových přestřelek Warriors a zdánlivě vypadal pohodlně s míčem ve zraněné ruce. I když má stále na sobě ochranné pomůcky.

Co se stalo Chrisu Paulovi?

Chris Paul si proti Detroit Pistons zlomil ruku 5. ledna. Šel si pro míč při příležitosti odskoku, ale kolize s Jadenem Iveym vedla ke zranění levé ruky. Paul opustil hru a už se nevrátil. V minulosti měl zranění zápěstí a ruky a potenciálně ho viděl déle, než se očekávalo, než se vrátí do akce na kurtu.

Poslední prohra Warriors dokazuje, proč by přítomnost Chrise Paula mohla být rozhodující

Golden State Warriors byli ve středu zdánlivě na cestě k šesté výhře v řadě proti LA Clippers . Nicméně defenzivní zhroucení ve čtvrté čtvrtině vedlo ke ztrátě 130:125, když Golden State vyfoukl 15bodový náskok.

V posledním framu to bylo překonáno 44:28. Zápasy ve čtvrté čtvrtině odsoudily Dubs k záhubě od loňského roku. Přidání Chrise Paula poněkud vyřešilo tyto problémy, když hrál, a Wednesday byl ukázkovým příkladem toho, proč Warriors potřebují ve svých závěrečných sestavách veterána.

Paulova přítomnost umožňuje Stephu Currymu dělat to, co umí nejlépe, a odehrávat míč, což brání defenzivním plánům týmu soupeře. Paulovo vysoké IQ také dělá významný rozdíl na obou koncích a umožňuje každému v sestavě činit moudrá rozhodnutí.

Warriors mohli tuto hru vyhrát. Chyba Klaye Thompsona v pozdním zápase, který fauloval Russella Westbrooka, zatímco Clippers vedli pouze o tři body a zbývalo 39 sekund. Warriors měli dost času na to, aby dali dohromady silnou obranu a potenciálně vyrovnali hru v poslední hře.

Paul dokáže udržet tým soustředěný v takových chvílích a vést tým k výhrám. Warriors budou doufat, že se brzy po skončení All-Star přestávky vrátí.