Statistiky hráčů a boxové skóre Cleveland Cavaliers vs Phoenix Suns za 3. dubna 2024

Ve středu zamířili Cleveland Cavaliers do pouště, aby se utkali s Phoenix Suns . Po prohře 117:111 ve svém předchozím zápase byl Cleveland odhodlán vyrovnat sérii sezóny proti svým soupeřům. Po návratu Evana Mobleyho a Donovana Mitchella byli Cavs přesvědčeni o své schopnosti zajistit vítězství.

Navzdory tomu, že byli hostiteli, Suns od začátku projevovali malou pohostinnost. Ovládli hosty a během 12 minut si rychle vybudovali vedení 34:20. Devin Booker, který nedávno zaznamenal 52 bodů proti New Orleans Pelicans, pokračoval ve svém působivém výkonu za Phoenix.

Ve druhé čtvrtině se k Bookerovu bodovému běsnění přidali Kevin Durant a Bol Bol, kteří pomohli týmu přemoci Cavaliers. Bol Bol, hrající jako záložní centr, nejenže podnítil výkon svého týmu na hřišti, ale svou působivou hrou v útoku i v obraně vyvolal u domácích fanoušků šílené reakce.

Suns drželi vedení 72:47, když oba týmy zamířily do šaten v poločase.

Zná Lee

Hvězdy NBA rozsvěcují kurt působivými 3 ukazateli: Garland, Mitchell, Durant, Beal a Booker dnes večer dominují

Darius Garland a Donovan Mitchell předvedli v první polovině dnešního zápasu úctyhodné 2 ze 7 pokusů z tříbodové hranice.

Kevin Durant, Bradley Beal a Devin Booker odpověděli úspěšným provedením poloviny ze svých 10 pokusů ze stejné vzdálenosti.