Zpráva o zranění Dallas Mavericks: Nejnovější informace o stavu Kyrieho Irvinga a Joshe Greena proti Toronto Raptors (28. února)

Strážce Dallas Mavericks Kyrie Irving a útočník Josh Green by měli ve středu nastoupit druhý večer proti Torontu Raptors a pokračovat ve svém výletu na východním pobřeží.

I když ještě není žádné oficiální slovo, v době psaní článku nejsou v týmu zranění, takže se očekává, že budou hrát. Green byl původně označen jako pravděpodobný kvůli pohmoždění pravého lokte, ale později byl prohlášen za dostupného pro hru proti Clevelandu.

Mezitím se Mavericks chystají odehrát svůj třetí zápas na silnici, přičemž prohráli proti Indiana Pacers a Cleveland Cavaliers . V dramatickém závěru proti Cavaliers Max Strus potopil 60 stop 3-pointer se zbývajícími dvěma sekundami, čímž Cavs vyhráli 121:119.

Co se stalo Kyrie Irvingovi a Josh Greenovi?

Podle zpráv si Green „píchl loket“ v prvním zápase Mavericks v zápase Indiana Pacers. Zranění bylo považováno za lehké, protože odehrál 32 minut hracího času, který skončil se 14 body, pěti doskoky a dvěma krádežemi při střelbě 6 z 8.

Navzdory tomu, že byl před zápasem uveden jako pravděpodobný kvůli pohmoždění pravého lokte, 23letý forvard opustil zápas se zbývajícími 7:33 ve třetí čtvrtině, ale vrátil se po necelých šesti minutách. Do hry se vrátil v čase 1:49 třetí čtvrtiny po bolesti pravého lokte.

Kyrie Irving se mezitím nedávno vrátil k pravidelné hře poté, co vynechal šest zápasů kvůli výronu palce, který All-Star guard utrpěl proti svému bývalému týmu Boston Celtics 22. ledna.

Irving se pokusil zbavit míče Jaysona Tatuma, ale špatně načasoval jeho švihnutí a poranil si přitom palec. Navzdory neštěstí Irving dokončil hru a poté byl pozorován, jak nosí ortézu.

Statistiky Kyrie Irvinga a Joshe Greena vs. Toronto Raptors

Kyrie Irving hrál za Toronto Raptors 30krát s výsledkem 15-15, zatímco Josh Green s nimi hrál pětkrát s výsledkem 2-3.

Irving má v průměru 21,1 bodu, 3,7 doskoku a 6,4 asistencí, přičemž střílel 47,2 %, včetně 35,6 % zpoza oblouku na 3,7 pokusů. Mezitím Green zaznamenal v průměru 5,0 bodu, 1,6 doskoku a 1,4 asistence při 62,5% střelbě, včetně 42,9% zpoza oblouku na 0,4 pokusů.

Při prohře 127:116 s Raptors 8. listopadu Irving zaznamenal 22 bodů, čtyři doskoky a pět asistencí při střelbě 8 z 19, včetně 3 ze 7 ze 3 bodů. Mezitím Green zakončil noc třemi body, jedním doskokem a dvěma asistencemi při střelbě 6 z 11 a 5 z 9 ze 3 bodů.

Jak se dívat na Dallas Mavericks vs. Toronto Raptors?

Zápas mezi Mavericks a Raptors bude vysílán lokálně na SN a Bally Sports SW-DAL pro domácí i venkovní zpravodajství v Scotiabank Areně v Torontu, tip je naplánován na 19:30 ET.

Bude také k dispozici na NBA League Pass a Fubo TV, což divákům umožní přístup k NBA TV na týdenní bezplatný přístup a lze jej zakoupit jako předplatné.