Statistiky hráčů hry Dallas Mavericks vs Golden State Warriors a boxové skóre za 2. dubna 2024

Dallas Mavericks přijel do Bay Area s cílem pokračovat ve své nadvládě nad Golden State Warriors . Se záznamem 3-0 v sezóně série byl Dallas odhodlán zajistit si další vítězství, aby zlepšil své umístění v play-off. Přidání Luky Doncice a Kyrieho Irvinga, kteří byli oba povoleni ke hře, dodalo Mavericks důvěru v jejich šance na vítězství na silnici.

Navzdory absenci Jonathana Kumingy byli „Dubs“ schopni získat brzké vedení díky všestrannému skórování celého týmu. Sedm bodů Andrewa Wigginse a silný výkon Chrise Paula z lavičky byly rozhodující pro zajištění vedení 28:27 pro domácí tým v první čtvrtině.

Navzdory tomu, že se po většinu druhé čtvrtiny snažili střílet, Dallas Mavericks vytrvali a za pomoci Doncica a Irvinga zakončili čtvrtinu se silným tónem. Vypadalo to, jako by byl okraj zakrytý víkem, což Maverickům ztěžovalo potopit i otevřené střely. Přesto se dál prosazovali.

Navzdory snaze Steph Curry a Mosese Moodyho zajistit Golden State Warriors 13bodový náskok se týmu nepodařilo udržet. Do druhého poločasu po přestávce se šlo za nerozhodného stavu 49.

Statistiky hráčů a boxové skóre ze hry Dallas Mavericks vs. Golden State Warriors