Statistiky hráčů hry Dallas Mavericks vs Sacramento Kings a boxové skóre za 29. března 2024

Dallas Mavericks se snažil získat výhodu v celkovém rekordu proti Sacramento Kings v jejich zápase v Kalifornii. Po vyrovnání v předchozím úterním vhazování se Dallas snažil dostat do vedení. Se zprávou, že Kyrie Irving a Luka Doncic budou moci hrát, byli Mavericks přesvědčeni o svých šancích na výhru jako hostující tým.

Navzdory tomu si hostitelé udrželi svou dominanci nad Mavericks v první čtvrtině, protože Harrison Barnes a Keon Ellis neustále přehrávali obranu Dallasu svými působivými údery z různých míst na hřišti. Výsledkem bylo, že Sacramento drželo po prvních 12 minutách vedení 34:26.

Obrana Dallasu se ve druhé čtvrtině zlepšila a ze Sacramenta dovolila jen 26 bodů. I ofenziva hostů se však trápila a do svého součtu přidala pouhých 25 bodů. Po 24 minutách drželi Kings vedení 60:51.

Ve třetí čtvrtině se Dallas Mavericks a Sacramento Kings pustily do velmi vyrovnané hry. Oba týmy se potýkaly se střídáním, což narušovalo plynulost zápasu. Nicméně energická přítomnost Derecka Lively II a silná hra kolem ráfku poskytly podporu Mavs. Navzdory tomu si Sacramento udrželo svůj náskok a třetí čtvrtinu zakončilo se skóre 82-73.

Hra se rychle stala bojem tam a zpět po běhu Dallasu 19-10 ve čtvrté třetině, který vyrovnal skóre. Když zbývalo 3:40, trojka Kyrieho Irvinga zajistila vedení Mavericks 99:98. Hosté odpověděli sklepnutím Daniela Gafforda, ale trojka Keegana Murrayho znovu vyrovnala.

Oba týmy si vyměnily několik ztracených ran, dokud je 3-pointer Danteho Exuma posunul do vedení 106:103 a zbývalo 27,5 sekundy. De’Aaron Fox minul 3-bod, ale Kings dokázali zajistit útočný doskok. Bohužel se pak dopustili obratu a dali držení zpět Mavs.

Navzdory tomu, že Keegan Murray nevystřelil do bzučáku, úspěšný trestný hod Luky Doncice, který zbýval jen něco málo přes čtyři sekundy, zajistil Mavericks vítězství 107:104. 14 bodů Kyrieho Irvinga ve čtvrté čtvrtině se ukázalo jako zásadní faktor při návratu Dallasu nad Kings.

Dnes večer 3 ukazatele Steph Curry, Jamese Hardena a Damiana Lillarda

Během pátečního zápasu proti Sacramento Kings „Luka Legend“ a „Uncle Drew“ společně vytvořili 3 z 6 trojek v prvním poločase.

De’Aaron Fox také proměnil dva ze svých čtyř tříbodových pokusů proti Dallas Mavericks.

Za noc Irving a Doncic zaznamenali skóre 7 ku 13 zpoza oblouku.

Ve druhém poločase udělal Fox tři ze sedmi tříbodových pokusů, včetně jednoho ze tří střel zpoza oblouku.