Statistiky a hodnocení hráčů hry Detroit Pistons vs LA Lakers za 13. února 2024

Detroit Pistons se v úterý podruhé a naposledy v této sezóně střetli s LA Lakers . Zdálo se, že Detroit bude konkurenceschopnější poté, co v prvním střetnutí prohrál 133:107. Pistons hráli solidní basketbal a dali LA Clippers v sobotu dobrý boj, než prohráli 112:106.

Lakers však odmítli dát Pistons jakoukoli naději hned od začátku. LA závodilo v první čtvrtině do vedení 34:24 a nikdy se neohlédlo. Domácí tým vedl po prvních 24 minutách hry 71:48 za 18 body, 12 doskoky a čtyřmi bloky Anthonyho Davise.

Detroit bojoval mnohem lépe ve třetí čtvrtině, Cade Cunningham, Ausar Thompson a Jaden Ivey předvedli zlepšené výkony. Přesto měli LA Lakers značnou převahu 99:79 směrem do poslední třetiny. Dvousměrná dominance AD ​​způsobila, že Pistons vypadaly neobyčejně.

Čtvrtá čtvrtina byla více ze stejného příběhu, protože Lakers pokračovali ve své dominanci nad Pistons. Detroit by přišel s několika solidními hrami, ale nemohl soustavně škodit. LA si pohrávalo s návštěvníky a nakonec práci dokončilo a vyhrálo 125:111.

Statistiky hráčů hry Detroit Pistons vs LA Lakers

Statistiky hráče hry Detroit Pistons

Pět hráčů Detroit Pistons nastřílelo alespoň 10 bodů v čele s 19 nováčkem Ausarem Thompsonem. Cade Cunningham špatně bojoval a zaznamenal 12 bodů při střelbě 4:15. Jalen Duren, který poslední měsíc hrál dobře, se nedokázal rozhýbat a skončil s osmi body, osmi doskoky a jednou ziskem.

Statistiky hráčů LA Lakers

LeBron James měl efektivní noc, když shodil 25 bodů při střelbě 9 ku 15, včetně 3 ku 6 z hloubky. Byl to však Anthony Davis, kdo udával tón na obou koncích parketu pro LA. All-Star velký muž zaznamenal 20 bodů, 14 doskoků, šest bloků a čtyři asistence za pouhých 28 minut.