Řekl Jayson Tatum v nejnovějším titulku na IG, že je „hrdým otcem“ Steph Curry? Odhalení virového tweetu

Jayson Tatum a Boston Celtics uštědřili Steph Curry’s Golden State Warriors třetí nejhorší prohru v historii franšízy, když trefili 52 bodů. Nedělní výsledek 140:88 ve prospěch Celtics se zdánlivě ukázal jako výhra Bostonu. Golden State je jedním z týmů, který je trápí od jejich znovuoživení, které se datuje od jejich finále v roce 2022 v NBA.

Tatum skončil s 27 body a pěti asistencemi, nastřílel pouze 13 pokusů. Mezitím Curry zakončil noc se čtyřmi body za 16 minut při 2 ze 13 střeleb, včetně 0 z 9 z 3bodového rozpětí.

Curry neměl žádnou odpověď na nápor Celtics a obranné pokrytí v prvním poločase, což zkrátilo jeho i zbytek startovacích nocí, protože Boston se ujal nepřekonatelného vedení 82:38 v poločase.

Po zápase upoutal pozornost fanoušků NBA virální tweet, který naznačoval, že Jayson Tatum se na Instagramu vysmíval Steph Curry. Příspěvek ukazuje figurku Tatuma a Curryho „AI“, přičemž první drží druhou a vypadá jako batole, s popiskem: