Donald Trump Jr. použil meme Chrise Paula k střelbě na Nikki Haleyovou uprostřed prezidentských primárek Republikánské strany v roce 2024

Chris Paul z Golden State Warriors přistihl, že v neděli uprostřed prezidentských primárek Republikánské strany v roce 2024 zabloudil od Donalda Trumpa Jr. Trump použil meme s Paulem, aby vystřelil na Nikki Haleyovou, která stojí proti Donaldu Trumpovi o kandidáta strany na prezidenta.

Trump Jr. v příspěvku na svém oficiálním účtu X sdílel meme CP3 ze semifinále Západní konference 2022, když byl ještě v týmu Phoenix Suns. Byl to virální snímek obrazovky veterána, který trefil střelu, aby snížil náskok Dallas Mavericks na 42 bodů.

K aktuálním výsledkům primárních výsledků to tak trochu odpovídalo. Bývalý POTUS již získal 244 delegátů poté, co vyhrál Idaho, Iowa, Michigan, Missouri, Nevada, New Hampshire, Jižní Karolína a Virginie.

Haley, na druhé straně, získal pouze 43 delegátů a vyhrál pouze District of Columbia. Trump starší stále potřebuje 1 215 delegátů, aby byl jmenován nominantem Republikánské strany pro prezidentské volby v roce 2024.

Tady Trump Jr. střílí na Haleyho pomocí Paulova memu:

Meme Chris Paul pochází ze semifinále Západní konference 2022. Paul byl v té době stále s Phoenix Suns a série byla 3-3 směřující do hry 7. Suns měli výhodu domácího hřiště, ale Luka Doncic a Dallas Mavericks měli jiné plány.

Doncic ovládl Suns v 7. hře a v jednu chvíli zápasu dokonce předčil celý tým. Náskok narostl na 46 bodů, přičemž Paul ve čtvrté čtvrtině trefil 3-bodovou střelu a snížil náskok na 42 bodů. Mavs vyhráli sérii vítězstvím 123-90 ve Footprint Center ve Phoenixu.

Nový meme Chrise Paula?

V neděli v Bostonu se mohl zrodit nový meme Chris Paul.

Golden State Warriors chtěli v neděli zvládnout čtyřzápasový trip proti Boston Celtics. Warriors se dostali do hry s osmi výhrami v posledních 10 zápasech. Celtics hráli také velmi dobře a táhli 10-zápasovou vítěznou sérii.

Golden State se propadl poté, co nechal Jaylen Brown nastřílet 19 bodů v prvním čtvrtletí. Celtics šli šíleným nájezdem 61:17 a ukončili první poločas s vedením 82:38. V tu chvíli už bylo po všem, protože oba trenéři ve třetí čtvrtině vytáhli své startéry.

Nový meme Chris Paul se mohl zrodit brzy ve třetí třetině, když jeho rozložení snížilo náskok Celtics na 46 bodů. Klip se stal virálním na X a několik fanoušků za něj vesele trollovalo CP3.