„Draymond dostává pochod“ – Ohromující start Jaylena Browna v 1. čtvrtletí povzbudil fanoušky NBA

Hvězdný útočník Boston Celtics Jaylen Brown dominoval v první čtvrtině zápasu proti Golden State Warriors. Dnes večer je to jejich druhý a poslední vzájemný zápas a vypadá to, že Warriors svou sezónní sérii nevyhrají. Díky Brownově hře by Celtics mohli v této sezóně vyrovnat.

Oba týmy se střetly ve finále NBA 2022. A zatímco Warriors se naposledy zasmáli, když vyhráli titul, Celtics se od té doby zlepšili. Tým se sídlem v San Franciscu se snažil být konzistentní a provedl značné množství přesunů na soupisku, aby vyřešil své problémy.

Dnes večer se Boston předvedl ve svém posledním zápase proti Golden State pro letošní kampaň. Jen v první čtvrtině ukázali Celtics převahu, když si vytvořili 20bodový náskok. To vše bylo zásluhou Browna, který měl v úvodní čtvrtině 19 bodů, když dal pět trojek.

Brownova erupce v prvním čtvrtletí vedla k běhu 21-7 s bzučením fanoušků. Nemohli nemluvit o působivém výstupu bývalého třetího výběru. Zde jsou některé z toho, co o tom fanoušci řekli.

Ve druhé třetině docela polevil. Ale přesto, nastřílení 25 bodů v prvním poločase nelze ignorovat. Brown dokazuje, že je spolehlivou hvězdou bez ohledu na soupeře.