Elena Rybakina vs Danielle Collins: Kam se dívat, televizní program, podrobnosti o živém vysílání a další | Miami Open, finále

Ve finále ženské dvouhry na Miami Open 2024 se proti sobě utkají Elena Rybakina a Danielle Collins.

Oba hráči předváděli po celý turnaj výjimečné výkony, i když jejich cesty do finále byly různé. Zatímco Danielle Collinsová neztratila ani set, Elena Rybakina prodloužila všechny své zápasy kromě jednoho na tři sety.

Jako čtvrtá nasazená na turnaji WTA 1000 se Rybakina v prvním kole rozloučila kvůli svému postavení nasazené. Svůj turnaj zahájila náročným zápasem proti Clara Tauson, nakonec vyhrála 3-6, 7-5, 6-4. V následujícím kole těsně porazila Taylor Townsendovou 6-3, 6-7(3), 6-4. Její jediné přímé vítězství v Miami bylo ve čtvrtém kole, kde porazila Madison Keysovou 6-3, 7-5.

V následujícím zápase Rybakina těsně porazila svou krajanku 7-5, 6-7(4), 6-4. Poté se střetla s trojnásobnou šampionkou Victorií Azarenkovou, která nakonec zvítězila 6-4, 0-6, 7-6(2) a zajistila si místo ve finále Miami Open už druhý rok po sobě.

Podobně jako kazašská hráčka začala Danielle Collinsová své tažení v Miami v prvním kole. Překonala manko setů a porazila Američanku Bernardu Peraovou se skóre 3-6, 6-1, 6-1. Ve své vítězné sérii pokračovala, když ve druhém kole porazila 30. nasazenou Anastasii Potapovovou s dominantním skóre 6-2, 6-2 a zajistila si místo ve třetím kole. Ve třetím kole dokráčela k pohodlnému vítězství 6-1, 6-2 proti Elině Avanesyan.

Poté, co ve čtvrtém kole porazila 19. nasazenou Soranu Cirsteaovou 6-3, 6-2, Collinsová postoupila do čtvrtfinále. Poté čelila 23. nasazené Caroline Garciaové a znovu zvítězila se skóre 6-3, 6-2, čímž si zajistila místo ve svém druhém semifinále WTA 1000. V semifinále se Collinsová střetla se 14. nasazenou Jekatěrinou Alexandrovovou a pokračovala ve své sérii výher 6-3, 6-2, čímž si vysloužila místo ve svém vůbec prvním finále WTA 1000.

Nadcházející finále Miami Open bude popáté, co se proti sobě postaví Collins a Rybakina, přičemž Rybakina v současné době drží náskok 3:1 v jejich vzájemné bilanci.

Elena Rybakina vs Danielle Collins: Podrobnosti o nadcházejících zápasech

Stadion v sobotu 30. března bude hostit druhý a poslední zápas mezi Elenou Rybakinou a Danielle Collins o finále ženské dvouhry.

Čas utkání: Zápas začne nejdříve v 15:00 místního času, ve 00:30 IST nebo v 19:00 GMT.

Živý přenos: Elena Rybakina vs Danielle Collins

Diváci ze Spojených států, Spojeného království, Austrálie, Kanady, Indie a dalších zemí uvedených níže mohou streamovat živé vysílání Miami Open na níže uvedených kanálech a webových stránkách: