„Obchodník s volným hodem“, „Kanadský král“: Fanoušci NBA mají na dominanci Shai Gilgeous-Alexandera MVP rozdělené

OKC Thunder pokračuje ve svém zlepšování v probíhající sezóně NBA pod vedením All-Star guard Shai Gilgeous-Alexander, který je považován za jednoho z favoritů na ocenění pro nejcennějšího hráče.

Thunder vyhráli 27 z 38 dosavadních zápasů v sezóně, včetně posledních čtyř, a jsou nerozhodní s Minnesotou Timberwolves o první místo v Západní konferenci.

OKC to dělá vyrovnaným útokem na obou koncích kurtu, s Shai Gilgeous-Alexander v popředí.Shai Gilgeous-Alexander v popředí. a>

V současné době je kanadský národní hráč skvělými zbraněmi s 31,4 body, 6,3 asistencemi, 5,9 doskoky a 2,3 zisky za 34,4 minuty. Jeho hvězdná hra z něj udělala kandidáta na ligového MVP, což vyvolalo různé reakce fanoušků NBA na sociálních sítích.

Níže je to, co někteří z nich napsali na X (dříve Twitter):

@Settle__Debate napsal: Kanadský král

@PicassoPilot napsal: obchodník s volným hodem

@Markkern111 napsal: Pro Shaie je to každý večer stejná zatracená statistika!!! Dejte mu MVP!

@ph_dwnshft napsal: Jen další noc v kanceláři pro Shai

@IsaiahMagar napsal: Jo, musím začít věřit, že tohle je MVP vole

@kzlewis37 napsal: Bro je chodící 30 kus

@Shadowiscold napsal: Všimněte si, jak jste neukázali trestné hody

@YasinIs35161388 napsal: A kolik pokusů o trestný hod?

@coolguyreece napsal: MVP frontrunner

@Gerry_LFC1 napsal: „ukaž trestné hody“ „obchodník s trestnými hody“ „všimněte si, jak jste neházeli trestné hody“

Shai Gilgeous-Alexander zapaluje Magic dalším výkonem v ráži MVP

OKC Thunder All-Star Shai Gilgeous-Alexander byl opět ve formě MVP, když v sobotu doma dovedl svůj tým k vítězství 112:100 nad Orlando Magic.

25letý rodák z Toronta držel krok s Thunderovým svěřencem a skončil se ziskem 37 bodů, z toho 22 v úvodním poločase, zatímco 13 z 20 z pole a 11 z 12 z trestného hodu. Všechny své čtyři tříbodové pokusy však minul.

Shai Gilgeous-Alexander obohatil svůj výkon sedmi asistencemi, šesti doskoky a třemi zisky za 36 minut akce.

Když se hlavní trenér Magic Jamahl Mosley vyrovnával se ztrátou, ocenil OKC za obranu domácího hřiště v čele s jejich All-Star slovy:

„Musíte jim dát uznání za to, jak (Hrom) hráli,“ řekl hlavní trenér Magic Jamahl Mosley. „V Shai mají hráče typu MVP.“

Shai Gilgeous-Alexander ve vítězství zastavil Jalen Williams, který měl 16 bodů, zatímco nováček Chet Holgrem přidal 15 bodů a osm doskoků. a dva bloky. Josh Giddey a Luguentz Dort byli další dva hráči Thunder ve dvoumístných číslech s 12 za kus.

Orlando mezitím vedl Paolo Banchero za 20 bodů, devět doskoků a osm asistencí.

Vítězství umožnilo OKC vytáhnout dokonce s Minnesotou Timberwolves o první místo v Západní konferenci za stavu 27:11. Příště hrají v pondělí na cestě proti LA Lakers.