„Je umytý, osvoboď Giannisi.“: Dvoubodová katastrofa Khrise Middletona vyvolala na Twitteru NBA bonnzu s šílenou střeleckou nocí Georgese Nianga

The Milwaukee Bucks, chybějící hvězdný hráč Giannis Antetokounmpo kvůli zranění ramene, ve středu zkolaboval a prohrál s Cleveland Cavaliers 135:95 poté, co zaostal 22-2 na začátku první čtvrtiny.

Prohra pro Bucks byla pravděpodobně nejhorší za jejich sezónu. Cavs vedou po celou dobu hry a vedou o celých 47 bodů. Všichni hráči základní sestavy Cavaliers měli konečnou čáru plus-33 nebo vyšší.

Khris Middleton odehrál jeden ze svých nejhorších zápasů v kariéře, když zaznamenal pouze dva body při střelbě 1 z 10 se dvěma doskoky, dvěma asistencemi a třemi změnami. Toto bylo jeho sezónní minimum a čisté hodnocení hry -40.

Bucks a fanoušci NBA sdíleli své reakce na jeho špatný výkon na X, dříve Twitteru, jeden řekl:

„Je umytý, osvoboď Giannisi.“

Zde jsou některé z dalších reakcí na X:

Middleton hraje ve svých 12 letech a byl trojnásobným All-Star a šampionem NBA. Letos mimo sezónu znovu podepsal s Bucks na tříleté prodloužení o 102 milionů dolarů.

Middleton se od sezony 2022-23 potýká se zraněními. Je pozoruhodné, že Bucks a jejich trenérský tým ho ponechali na minutovém omezení pro koleno a zápěstí, na kterém měl operaci. Jeho průměr je 14,7 ppg, 4,3 rpg a 5,1 ppg.

Georges Niang a Cleveland Cavaliers udělili Milwaukee Bucks nejhorší prohru v sezóně

Bylo to hrozné představení pro tým, který hrál hluboko pod standardním výkonem. Je pravda, že Bucks neměli Antetokounmpo, ale Cavs hráli také bez svých pravidelných startérů Dariuse Garlanda a Evana Mobleyho. Středeční výhrou pokračují ve své sérii šesti zápasů.

Georges Niang byl však hvězdou středečního poražení pro Cavs. Zapálil Bucks a do zápasu mu chyběl jen jeden výstřel. Získal 33 bodů na 93% střelbu (13/4) s pěti doskoky a dvěma asistencemi.

Lillard zakončil večer se 17 body, dvěma doskoky, pěti asistencemi a dvěma zisky. Za 25 minut hry měl síť -26. Donovan Mitchell také zaznamenal velký večer a zaznamenal 31 bodů, pět doskoků a sedm asistencí s hodnocením +37.

Bucks mají po výpadku další dvě silniční hry. V sobotu pojedou do nejhoršího Detroitu Pistons ligy 4:37 a v pondělí na odvetu. Příští středu a pátek se pak znovu utkají s Cavs doma, aby se pokusili dostat zpět ze své nepříjemné ztráty s možnými návraty Antetokounmpa, Garlanda a Mobleyho.