„Byl to Rafael Nadal, byl to jen okamžik snů“ – přítelkyně Taylora Fritze Morgan Riddleová při pláči po americkém „magickém“ triumfu v Indian Wells

Přítelkyně Taylora Fritze Morgan Riddle promluvila o nejkouzelnějším okamžiku, který na tenisovém turné zažila.

Riddle začal cestovat s Fritzem na tenisové turnaje v roce 2021 poté, co spolu začali předloni chodit. Od té doby zažila tenisová influencerka na plný úvazek četná vzestupy a pády, protože byla přítomna ve Fritzově lóži bez ohledu na to, kde hrál.

Influencer se nedávno objevil jako host v epizodě podcastu Sportish. Během epizody byla 26letá dívka dotázána na její dosud nejkouzelnější zážitek z tenisu.

„Pravděpodobně když Taylor vyhrál Indian Wells (Masters). To bylo skvělé. To bylo jen… plakal jsem. Byla to tak velká věc. Byl to jeho domácí turnaj. Byl prvním Američanem, který ji vyhrál. Tak dlouho jsme nevyhráli Masters a byl to Rafa (Nadal). Byl to jen okamžik snů pro nás oba,“ řekl Raddle.

Na Indian Wells Masters 2022 byl Fritz nasazen na 20. místě. Po porážce Kamila Majchrzaka, Jaume Munara, Alexe de Minaura, Miomira Kecmanoviče a Andreye Rubleva připravil závěrečný střet proti Nadalovi.

Američan se rozhodl nastoupit do finále, přestože v semifinále proti Rublevovi utrpěl zranění kotníku a jeho trenér Paul Annacone mu to radil. Fritz porazil Nadala 6-3, 7-6(5), aby vyhrál svůj první titul Masters a udělil Španělovi první porážku v kampani v roce 2022. Američanův triumf v Indian Wells v roce 2022 byl zdokumentován v dokumentech Break Point společnosti Netflix.

Taylor Fritz se rozhodl bojovat o svůj sedmý titul na okruhu ATP na Delray Beach Open

Taylor Fritz na Australian Open 2024

Taylor Fritz se v současné době účastní Delray Beach Open. Světová devítka, která je nejlépe nasazeným a obhájcem titulu na letošním ročníku podniku ATP 250, se ve finále utká s krajanem a třetím nasazeným Tommym Paulem.

Fritz dostal bye v prvním kole a zahájil obhajobu svého titulu v 16. kole výhrou proti Nuno Borgesovi. Američan se ve čtvrtfinále utkal s Rinky Hijikata a zaznamenal jedno vítězství v setech. V semifinále Fritz porazil ve formě Marcose Girona.

Další Američanův soupeř Tommy Paul porazil Alexe Michelsena, Jordana Thompsona a Frances Tiafoeovou a dostal se do finále. Fritz a Paul, kteří proti sobě soutěží již od juniorského věku, se ve finále Delray Beach Open utkají již popáté. Současný vzájemný souboj mezi oběma tribunami na dvou vítězstvích na čtyřech setkáních na úrovni ATP Tour.