„Je to oficiální, že NFL je zmanipulovaná“: Fanoušci ztrácejí hlavu, když Brock Purdy a 49ers dosáhli ohromujícího comebackového vítězství proti Packers

V prudkém dešti dovedl Brock Purdy 49ers k comebackovému vítězství nad Packers v divizním kole play off NFC. Vítězství 24:21 zajišťuje, že San Francisco bude opět v NFC Championship a bude hrát doma, protože je nejlepším nasazeným hráčem konference.

Nebylo to ale snadné vítězství. 49ers zaostávali po většinu druhého poločasu a prohrávali 21-17, když Packers připravili gól z pole, který by jim zajistil vedení 24-17. Kicker Anders Carslon to minul a pak Brock Purdy převzal vedení. Vedl San Francisco po hřišti na metodické jízdě, která odstartovala více než pět minut času a vyvrcholila Christian McCaffrey spěchajícím přistáním. a>

To udělalo skóre 24-21 s více než minutou do konce. Pro Jordana Love to byl příliš velký tlak a skončil tak, že zahodil své druhé zachycení, aby hru ukončil.

I když to byl klasický zápas, existoval dobrý důvod se domnívat, že to nemělo být tak těsné. Green Bay v prvním poločase šel dolů do redzone a zkusil quarterbacka na 4th-and-1. Všem to připadalo, jako by měli metráž potřebnou k postavení první a branky.

Ale rozhodčí zahlédli míč způsobem, který ho zkrátil a umožnil 49ers obrat na sestupech. Stav byl v té době 3:0 pro Packers. San Francisco by šlo a vstřelilo svůj první touchdown na druhém konci, aby bylo 7-3. Kdyby se ale rozhodlo jinak, na tabuli mohlo být 10:0. To je švih o 14 bodů, který mohl způsobit, že Brock Purdy na konci hry byl hrdinským diskutabilním.

Fanoušci to určitě cítili a obvinili NFL z manipulace hry s pomocí rozhodčích ve prospěch 49ers. Vzali na X, dříve známý jako Twitter, aby ventilovali svou frustraci. Zde je ukázka některých příspěvků na platformě.

Výkon Brocka Purdyho přináší pěknou symetrii pro 49ers proti Jordan Love and the Packers

I když je nepravděpodobné, že NFL je napsána, rozhodčí musí být lepší. Co však nikdo nemůže upřít, je skvělá dějová linka – Brock Purdy od doby, kdy byl draftován, udělal dvě po sobě jdoucí NFC Championships.

Zadák 49ers byl vybrán v sedmém kole draftu NFL 2022 jako poslední. Jordan Love byl prvotřídní hráč. Přesto to byl Brock Purdy, který vedl prvního nasazeného k vítězství nad sedmým nasazeným v konferenčním šampionátu.