Jimmy Butler rozkýval dárek od Camily Cabello a nechal fanoušky NBA bzučet: „Rachel Nicholsová udeřila do vzduchu“

Útočník hvězd NBA Jimmy Butler rozhoupal speciální miamský dres, který mu věnovala americká zpěvačka a skladatelka Camila Cabello, když nastupoval do týmového letadla do Dallasu, což vyvolalo rozruch fanoušků NBA na sociálních sítích.

Před úterním zápasem Heat proti Detroit Pistons Cabello, umělec stojící za hitem „Havana“, obdaroval Butlera miamským dresem s číslem 22 na zádech a slovy „I Luv It“. název jejího dalšího singlu.

34letá hvězda NBA oblékala dres při rozcvičce před zápasem a poté, když mířili do Dallasu, aby se ve čtvrtek utkali s Mavericks.

Fanoušci NBA si Butlerova gesta všimli a sdíleli své myšlenky na sociálních sítích.

Jimmy Butler a Miami Heat chtějí pokračovat ve hře proti Dallasu

Jimmy Butler a Miami Heat se snaží vyhrát svůj třetí zápas v řadě, když se ve čtvrtek utkají s Mavericks v silničním zápase v American Airlines Center v Dallasu v Texasu.

The Heat, aktuálně šestí ve Východní konferenci s bilancí 35-26. Budou se snažit prodloužit svou vítěznou jízdu a posílit svůj tlak na umístění v horní polovině konference, protože pravidelná sezóna zasáhne domácí prostředí.

Miami v úterý vyhrálo 118:110 nad Detroit Pistons, kde hrál Jimmy Butler a ve čtvrté čtvrtině zaznamenal 15 ze svého herního maxima 26 bodů. Jeho největší trefa přišla po 22 sekundách zbývajících do konce hry, když se připojil na svůj jediný 3-pointer na noc, aby hru odložil.

Šestinásobný hvězdný hráč NBA si za 37 minut hry připsal také osm asistencí, šest doskoků a dva zisky.

Dvojciferné body za Heat ve vítězství zaznamenali také Bam Adebayo a Duncan Robinson s 18 a Terry Rozier 17. Caleb Martin měl 15 a nováček Jaime Jaquez Jr. 11 bodů.

Trenér Miami Erik Spoelstra hovořil o vítězství a o tom, co to znamenalo pro jejich tah vpřed.

Prostřednictvím ESPN sdílel:

„Těchto dalších 21 zápasů jich bude pravděpodobně hodně. Prostě to tak teď chodí. Všichni bojují o umístění v play off.“

Přidání:

„Prostě teď děláme vše, co je nutné.“

The Heat jsou na tom v poslední době působivě, vyhráli 11 z posledních 14 zápasů a dostali se do středu sestavy Východní konference. Předtím prohráli sedm v řadě.

Jimmy Butler vede v aktuální sezóně za tým, když zaznamenal průměry 21,8 bodu, 5,5 doskoku, 4,8 asistence a 1,4 zisku za 33,9 minut ve 41 zápasech.

The Heat jsou úřadujícími šampiony Východní konference a v minulé sezóně se probojovali až do finále NBA jako osmí hráči.