Khris Middletonův status ohledně potenciálního návratu odhalen pro Bucks vs Hornets (29. února)

Khris Middleton zůstává ve zprávě o zranění Milwaukee Bucks před zápasem proti Charlotte Hornets ve čtvrtek večer. Middleton byl uveden jako out a nebude se hodit pro devátou hru v řadě. 6. února ve Phoenixu utrpěl výron kotníku.

Bucks pod vedením hlavního trenéra Doca Riverse začínají nacházet svůj rytmus. Jsou na sérii tří vítězných zápasů poté, co měli problémy po Riversově jmenování na konci ledna. Middleton pod vedením bývalého trenéra mistra NBA odehrál pouze čtyři zápasy, včetně těch, kdy se zranil.

Dvaatřicetiletý swingman má v této sezóně průměr 14,8 bodu, 4,3 doskoku a 5,0 asistencí na zápas. Bucks byli vůči Middletonovi velmi opatrní a nedovolili mu hrát proti sobě. Chtějí, aby byl po loňské sezóně sužované zraněními do play off plně zdravý.

Co se stalo Khris Middletonovi?

Khris Middleton si 6. února proti Phoenix Suns vymkl levý kotník. Ke zranění došlo po šesti minutách zbývajících do konce první čtvrtiny. Middleton se pokusil o skok přes Kevina Duranta , který zasáhl do místa přistání hvězdy Milwaukee Bucks.

Bývalý šampion NBA přistál na KDově noze a spadl na podlahu a chytil se za levý kotník. Superhvězdný forvard Suns byl povolán k hrubému faulu, Middleton i přes zranění zůstal ve hře.

Middleton však odešel ze hry, když do konce první třetiny zbývaly necelé čtyři minuty. Do hry se už nevrátil a byl mu diagnostikován výron kotníku. Kvůli zranění vynechá svůj devátý zápas v řadě, ale Doc Rivers ve středu novinářům řekl, že Middleton by se mohl brzy vrátit.

Statistiky Khris Middleton vs. Charlotte Hornets

Khris Middleton během své kariéry nastoupil proti Charlotte Hornets 33krát. Middleton proti nim dokonce hrál, když se jim ještě říkalo Bobcats a byl s Detroit Pistons.

Ve 33 zápasech proti Charlotte má Middleton průměr 17,6 bodů, 5,2 doskoků a 3,7 asistencí. Proti Hornets má v kariéře bilanci 18-15. Byl 2-0 jako Pistons a 16-15 s Bucks.

Middletonovo kariérní maximum proti Hornets je 43 bodů. Tento výkon upustil 1. listopadu 2017 v prohraném úsilí. Jeho nejnižší součet proti Charlotte byl šest bodů a stalo se tak 23. března 2013, kdy byl ještě v Detroitu nováčkem.