Statistiky a hodnocení hráčů hry LA Clippers vs Golden State Warriors za 14. února 2024

LA Clippers a Golden State Warriors se ve středu utkali počtvrté a naposledy v této sezóně. LA, které vede v sérii 2:1, doufá, že zachytí vzájemnou bitvu výhrou na domácí palubovce Dubs. Dostat práci bude docela těžké, protože Clippers jsou bez Kawhiho Leonarda , který dostal odpočinek.

Steph Curry a nováček Brandin Podziemski vystřelili a pomohli Warriors k vedení 47:39 v poločase. Obousměrný dopad Jonathana Kumingy také potrápil Clippers ve hře.

LA se bez „The Claw“ snažilo vyjít z bran. Trenér Ty Lue však získal vyvážené příspěvky ze soupisky vedené 13 body Jamese Hardena, aby je udržel na dosah svých soupeřů.

Russell Westbrook a Norman Powell dali Clippers posílení mimo lavičku. LA bude muset hrát mnohem lépe ve druhém poločase, zvláště s tím, jak Dubs obvykle začínají třetí čtvrtinu. Vedení Golden State 59:52 v poločase by se mohlo zvýšit, pokud se nezvednou.