Zápas LA Lakers vs Boston Celtics Statistiky a hodnocení hráčů za 1. února 2024

Očekávalo se, že zápas LA Lakers vs. Boston Celtics ve čtvrtek večer bude nahnutý zápas, protože LeBron James a Anthony Davis seděli se zraněními. Vzhledem k tomu, že zdánlivě není moc co ztratit, Lakers vyšli v prvním poločase za Austinem Reavesem a monstrem Jarreda Vanderbilta.

Lakers byli celkově klinicky z hlubin, v první polovině udělali 13 z 24 3s. Vynutili si také 12 obratů Celtics v úvodních dvou čtvrtinách. Lakers šli do šatny s nečekanou převahou 60:46. LA udrželo tuto horkou sérii rušivou obranou a výhrami 50-50 míčů.

Celtics nebyli až do třetí čtvrtiny zdaleka tak angažovaní, když se dali dohromady a dostali TD Garden za sebou. Lakers je však ustáli a ve čtvrté čtvrtině se dostali do vedení o 10 bodů.

Statistiky zápasů LA Lakers vs Boston Celtics

Statistiky hráčů LA Lakers

Lakers hráli těsné osmičlenné střídání bez LeBrona Jamese a Anthonyho Davise. Hra byla zkrácena na sedm, když Jarred Vanderbilt opustil hru na konci prvního poločasu. Austin Reaves byl nejlepším hráčem Lakers na parketu bez tria v přední části hřiště, zatímco Jaxson Hayes a Rui Hachimura se své role zhostili také dobře. Zde jsou statistiky hráčů Lakers: