Zápasové statistiky hráčů LA Lakers vs Golden State Warriors

Sobotní zápas LA Lakers proti Golden State Warriors může být dosud nejlepším zápasem sezóny 2023-24. Kdykoli mezi sebou LeBron James a Steph Curry bojují, musí televizi vidět i příležitostné fanoušky basketbalu. Klasika s dvojitým prodloužením, která skončila ve prospěch Lakers, byla okamžitá klasika.

Hra žila podle humbuku, jak Lakers a Warriors vyměnili seno během hry. Curryho 3-pointer s 4,7 sekundami do konce druhého prodloužení zajistil Golden State štíhlé vedení 144:143. James to zrušil dvěma zásadními trestnými hody se zbývajícími 1,2 sekundy, aby získal největší vítězství svého týmu v sezóně.

Statistiky hráčů LA Lakers

LeBron James prožil monstrózní noc, zakončil trojnásobným zdvojením a přímými trestnými hody. Za 48 minut zaznamenal 36 bodů, kariérní maximum 20 doskoků a 12 asistencí. James je nejstarším hráčem v historii NBA s 30-20-10 triple-double. Připojil se k Elginu Baylorovi a Kareemu Abdul-Jabbarovi jako jediní hráči LA Lakers s touto statistikou.

James však hodně pomohl k neuvěřitelné výhře. Anthony Davis měl také velký večer na obou koncích parketu. Kromě svých 29 bodů a 13 doskoků ukotvil obranu Lakers, což jim umožnilo metodicky pronásledovat Dubs. Několik hráčů sehrálo zásadní roli pro trenéra Darvina Hama při vítězství.

Statistiky hráčů Golden State Warriors

Golden State Warriors měli skvělou třetí čtvrtinu, která je posunula do převahy 99:91. Steph Curry se ve čtvrté třetině ochladil, trefil střely 2 na 9 a dopustil se dvou střídání. Ve dvou pětiminutových prodlouženích se mu vrátil střelecký dotek a téměř dovedl svůj tým k vítězství.

Klay Thompson dal pár košů spojky, ale ve druhém prodloužení se vyfauloval. Jeho 3-pointer pozdě v prvním OT donutil hru do dalšího prodloužení. Andrew Wiggins možná odehrál za Dubs svůj nejlepší zápas za více než měsíc. The Warriors v sobotu prostě zaostali navzdory příspěvkům z celé soupisky.

Kdo vyhrál Lakers vs Warriors?

LA Lakers vyhráli na silnici proti Golden State Warriors 145:144. Byla to hvězdná záležitost, kterou vedli dva z nejpopulárnějších hráčů NBA – LeBron James a Steph Curry . Utkání bylo na houpačce, která potřebovala k vyrovnání dvojnásobné prodloužení.

Největší výkony přišly až v závěru druhého prodloužení, které rozhodlo o výsledku utkání. 3-pointer Steph Curry posunul Golden State na hranici 144:143 a zbývalo 4,7 sekundy. LeBron James zareagoval tím, že se prosadil do srdce obrany Dubs se svým typickým úderným tahem.

Čtyři hráči se shromáždili na čtyřnásobném MVP, ale byl to Draymond Green, kdo byl potrestán za faul. „King James“ provedl trestné hody dýkou, aby dotáhl LA Lakers k kousavé výhře nad Golden State Warriors.