Statistiky hráčů a boxové skóre LA Lakers vs Golden State Warriors za 22. února 2024

LA Lakers pokračovali ve své sezóně ve čtvrtek na silnici proti Golden State Warriors . Lakers vstoupili do zápasu s určitou hybností na své straně. Před All-Star přestávkou jsou na sérii tří vítězných zápasů a vyhráli sedm z posledních 10 zápasů.

Na druhou stranu, Warriors hráli dobře ve svých posledních 10 zápasech před přestávkou All-Star. Během tohoto období jsou 8-2 a v tabulce Západní konference se vyšplhali nahoru. Klay Thompson odešel z lavičky ve svém posledním zápase před přestávkou a zaznamenal 35 bodů.

Čtvrteční zápas byl teprve podruhé, co se oba týmy střetly v této sezóně. Lakers vyhráli ten první 145:144 ve dvojnásobném prodloužení loni 27. ledna. V této sezóně se střetnou ještě dvakrát, 6. března a 9. dubna.

Statistiky hráčů a boxové skóre LA Lakers vs Golden State Warriors

Statistiky hráčů LA Lakers a skóre v boxu

Anthony Davis se v prvním poločase prosadil za LA Lakers s 19 body, devíti doskoky a třemi bloky. D’Angelo Russell přidal 10 bodů při střelbě 4 na 11 a Austin Reaves přispěl 11 body a třemi asistencemi.

Statistiky hráčů Golden State Warriors a boxové skóre

Steph Curry vedl v prvním poločase za Golden State Warriors. Curry skončil s 25 body při střelbě 9 ku 12 z pole. Trayce Jackson-Davis přidal 13 bodů a dva doskoky z lavičky.

Gary Payton II DNP

Sledujte tento prostor, jak se příběh dále vyvíjí. Všechny statistiky a skóre polí budou aktualizovány na konci hry.