Výsledky utkání LA Lakers vs Toronto Raptors a nejdůležitější události: 5 nejlepších virálních momentů (2. dubna)

Když se blíží konec základní části, LA Lakers (42-33) v úterý odcestovali do Kanady, aby si změřili síly s Torontem Raptors (23-51). Lakers jsou odhodláni přidat další vítězství do svého rekordu, když usilují o šesté místo v nadcházejícím play-off NBA 2024.

Na začátku zápasu ukázali LA Lakers svou sílu tím, že převzali kontrolu nad úvodní třetinou a zajistili si náskok 34:25 nad Toronto Raptors. Anthony Davis a D’Angelo Russell vedli ofenzivní útok Lakers v první čtvrtině, oba hráči zaznamenali osm bodů a upevnili náskok svého týmu.

Během druhé čtvrtiny se Toronto Raptors výrazně vrátilo a snížilo náskok na šest bodů, když překonalo Lakers s 33 týmovými body. RJ Barrett hrál klíčovou roli pro Raptors, když sám zaznamenal 10 bodů, aby podpořil jejich obnovu.

I když se Toronto Raptors hodně snažilo, Lakers ve druhé čtvrtině nadále dominovali. LeBron James se začal dostávat do ofenzivního rytmu a během třetiny zaznamenal osm bodů. Spencer Dinwiddie také zapůsobil svou přesnou střelbou, když udělal dvě trojky po sobě a podnítil útok Lakers.

Nejlepší momenty ze zápasu LA Lakers vs. Toronto Raptors

#5 Epic Block Austina Reavese na RJ Barrettovi

Přestože dostal perfektní přihrávku od Kellyho Olynyka a postavil se pod okraj, pokus RJ Barretta rychle zmařil Austin Reaves. Rotující obránce dokázal udělat blok bez faulu, takže Barrett měl poměrně otevřený pohled.

Hluboký tříbodový výstřel RJ Barretta

RJ Barrett byl umístěn na pravém křídle, tváří v tvář Anthonymu Davisovi, když mu Quickley přihrál míč. RJ bez váhání s jistotou vypustil ránu z 32 stop, přestože se ji AD snažil zablokovat nataženýma rukama.

#3 Torontské vysoko létající raptory

Mouhamadou Gueye prokázal své silné obranné schopnosti provedením působivého bloku, který zabránil Anthonymu Davisovi namočit do barvy. Tento obranný krok vyvolal rychlou ofenzivní příležitost pro Raptors a podnítil jejich dynamiku na hřišti.

Jordan Nwora vedl rychlý brejk s výjimečnou vizí a dovedností a poskytl Gueyemu úžasnou přihrávku bez pohledu za záda. Tato působivá asistence byla zaslouženou odměnou za Gueyeho vynikající defenzivní výkon.

#2 LeBron James převádí And-1 pro tříbodovou hru

LeBron James s přesnou kontrolou řídil útok Lakers v rychlých brejcích a strategicky procházel celým kurtem. Pomocí rychlého křížového driblingu zprava doleva zkušeně změnil obranný postoj Kelly Olynyk a vytvořil příležitost.

Vzhledem k tomu, že během rychlé přestávky došlo ke shodě s křížovými spínači, LeBron využil situace a jel směrem k Olynykovi a úspěšně provedl běžící plovák. Jeho působivá hra vedla nejen ke koši, ale také fauloval, což mu dalo příležitost k dodatečnému trestnému hodu.

#2 D’Angelo Russell nastavil nové kariérní maximum se sedmým 3-bodem

Navzdory těžkému soupeři v Raptors byla neuvěřitelná ukázka D’Angela Russella z velké vzdálenosti hnací silou triumfu Lakers. S působivými sedmi 3 body, včetně rozhodující střely z levého křídla, Russell předvedl svou preciznost a dovednost. Jeho schopnost srážet střely zpoza oblouku hrála zásadní roli v zabránění návratu Raptors a zpečetění vítězství Lakers.

Lakers porazili Raptors v nájezdu 128:111.