Statistiky a hodnocení hráčů LA Lakers vs Utah Jazz Game za 14. února 2024

LA Lakers a Utah Jazz se ve středu utkaly potřetí a naposledy v této sezóně. Se dvěma pravděpodobnými žokeji o poslední místa v play-in by vítěz série sezóny mohl mít velkou výhodu. LA a Utah byly nerozhodně 1:1 za kus.

Lakers hráli bez LeBrona Jamese , ale stále vedl Anthony Davis. Horký první poločas Rui Hachimura dal hostujícímu týmu impuls, který nutně potřeboval k zahájení hry. Všestranné schopnosti D’Angela Russella také pomohly LA k dobrému začátku.

Mezitím Jazz dostával velké příspěvky z lavičky na pomoc Laurimu Markkanenovi. Jordan Clarkson a Kris Dunn byli skvělí se svými produkcemi na obou koncích parketu. Utah bude spokojen s tím, že do poločasové přestávky zaostával za LA, 70:69.

LA Lakers však ve třetí čtvrtině rozdrtili Utah Jazz 38-23, aby ovládli hru. Rui Hachimura a Anthony Davis pokračovali ve svém náporu, aby dostali Utah do velké díry.

Jazz se zoufale snažil snížit vedení ve čtvrté třetině, ale nedokázali sestavit obranné zastávky. Lauri Markkanen nedokázal ve druhém poločase rozehrát hru, což byl klíč k prohře Utahu 138:122.

Statistiky hráčů hry LA Lakers vs Utah Jazz

Statistiky hráčů LA Lakers

Anthony Davis měl monstrózní double-double 37 bodů a 15 odskoků. Byl vyrovnaný s Walkerem Kesslerem, jedním z nejlepších chráničů ráfků NBA, ale Davis mu dominoval.

Bez skvělé hry Rui Hachimury by se Lakers nemuseli dostat k drtivé výhře. Nutně ho potřebovali, aby nastoupil, jako byli bez LeBrona Jamese. D’Angelo Russell také dosáhl úrovně tvorby hry bez „Kinga Jamese“. Zorganizoval útok týmu a skončil se 14 asistencemi.