Aktualizace zranění LeBrona Jamese: Nejnovější informace o 20-násobném All-Star statusu proti San Antonio Spurs (23. února)

Před All-Star víkendem se LeBron James zmínil, že není úplně fit. Navzdory tomu se 20násobný All-Star zúčastnil víkendových akcí, ale hrál pouze 13 minut před odchodem ze hry.

Hvězda LA Lakers nehrála ve čtvrtek proti Golden State Warriors v první noci back-to-back. Tým výrazně přehrál, na silnici v Chase Center prohrál 128:110, čímž vyrovnal sérii sezóny s Warriors.

James vynechal poslední zápas Lakers před přestávkou All-Star kvůli bolavému levému kotníku a rozhodl se ve čtvrtek znovu sedět, aby si po přestávce mohl dále odpočinout a léčit kotník. Je uveden jako den za dnem.

Aktualizace zranění LeBrona Jamese před zápasem Spurs

LeBron James si odpočinul během prvního zápasu série Lakers back-to-back, protože pokračuje v léčbě peroneální tendinopatie levého kotníku. Tato podmínka také vedla k omezené účasti v All-Star Game.

Rozhodnutí se zdá být preventivním opatřením ke zvládnutí jeho stavu. Lékařský tým Lakers ho plánuje znovu vyšetřit v pátek brzy, a dokud se neobjeví další nepříjemné pocity v kotníku, očekává se, že bude k dispozici pro dnešní zápas proti San Antoniu Spurs.

Pokud by se vrátil, očekává se, že James bude pokračovat ve své obvyklé roli a minutách v sestavě.

Co se stalo LeBronovi Jamesovi?

James léčí peroneální tendinopatii levého kotníku, stav, který není způsoben konkrétním incidentem, ale potenciálně v důsledku kumulativní zátěže.

Vzhledem k jeho rozsáhlé kariéře, která zahrnuje 21 sezón se značnou hrací dobou, není tento typ zranění neočekávaný.

V posledních letech James čelí více zdravotním problémům, což zdůrazňuje dopad jeho dlouhé a náročné kariéry na jeho tělo.

Statistiky LeBron James vs. San Antonio Spurs

V průběhu 21 let hrál za San Antonio Spurs 42krát s výsledkem 22-20, přičemž průměrně zaznamenal 27,8 bodu, 7,5 doskoku a 7,6 asistencí.

V posledním zápase, porážce Lakers 129:115 z 15. prosince, James odbyl 36 minut a zakončil noc s 23 body, sedmi doskoky a 14 asistencemi v podprůměrném střeleckém večeru. oblouk, včetně sítě -28 pro hru.

Jak se dívat na San Antonio Spurs vs. LA Lakers?

Zápas mezi Spurs a LA Lakers se bude lokálně vysílat na Spectrum SportsNet a Bally Sports SW-SA pro domácí i venkovní přenosy, s tipem ve 22:30 ET v Crypto.com Areně v Los Angeles.

Bude také k dispozici pro živé vysílání na Fubo TV a NBA League Pass s bezplatnou zkušební verzí, což divákům umožní přístup k NBA TV po dobu jednoho týdne.