„Pojďme se jen usmívat bez ohledu na to, co“ – Paula Badosa sdílí povznášející zprávu s přítelem Stefanosem Tsitsipasem po finálové prohře Tie Break Tens

Paula Badosa zveřejnila rozkošný obrázek sebe a svého přítele Stefanose Tsitsipase poté, co prohráli finále Eisenhower Cupu — smíšené čtyřhry, která se konala před Indian Wells Masters 2024.

Eisenhower Cup je jednodenní akce Tie Break Tens ve smíšené čtyřhře, která se koná v úterý 5. března v Indian Wells Tennis Garden. Na akci se představily hráčky ATP a WTA, jako je světová jednička Iga Swiatek, úřadující šampionka Australian Open Aryna Sabalenka, šampionka Australian Open z roku 2018 Caroline Wozniacki a další.

Badosa a Tsitsipas byli jedním z osmi párů, které soutěžily v akci. Pár, kterému jejich fanoušci přezdívali „Tsitsidosa“, měl v turnaji silný výkon, ve čtvrtfinále porazil Swiateka a Huberta Hurkacze a v semifinále Zheng Qinwen a Frances Tiafoe.

Ve finále však prohráli 10-8 s Američany Emmou Navarrovou a Benem Sheltonem. Badosa a Tsitsipas si ale porážkou nenechali zkazit náladu. Španělka zveřejnila na svém instagramovém účtu snímek, na kterém jsou na páru vidět všechny úsměvy během turnaje.

„Pojďme se usmívat bez ohledu na to, co,“ napsal Badosa.

Paula Badosa na Instagramu

Tsitsipas také sdílel obrázek ve svém příběhu na Instagramu a přidal srdečný komentář:

„Netřeba slov.“

Stefanos Tsitsipas na Instagramu

Paula Badosa odchází z Indian Wells Masters 2024

Paula Badosa na Australian Open 2024

Paula Badosaová musela odstoupit z turnaje WTA 1000 v Indian Wells 12 hodin po utkání čtyřhry s přítelem Stefanosem Tsitsipasem kvůli vleklému zranění zad.

26letá dívka oznámila své rozhodnutí na Instagramu s tím, že byla zničena tím, že zmeškala jednu ze svých oblíbených akcí a že doufá, že se brzy uzdraví.

„Je mi líto, že se musím odhlásit ze svého oblíbeného turnaje.“ Zkoušel jsem všechno, abych mohl hrát, ale nestačilo to. Mám velmi těžké období se svým zraněním, ale každý den bojuji, abych se co nejdříve vrátil,“ napsal Badosa.

Badosaová, která v roce 2021 vyhrála titul v Indian Wells, když ve finále porazila Victorii Azarenkovou, poděkovala svým fanouškům a vedení turnaje za podporu a řekla, že doufá, že se brzy vrátí na kurt.

„Chtěl bych poděkovat fanouškům, kteří se mnou drží, zvláště v uplynulém roce. Omlouvám se, že jsem vám nedal to, co ode mě očekáváte, a v poslední době vám oznamuji smutnou zprávu. (Věř mi je to poslední, co bych také chtěl). Také chci poděkovat turnaji za MS, jste nejlepší turnaj na světě, uvidíme se příští rok. Doufám, že brzy budou slzy zase slzami radosti.“

Badosin přítel Tsitsipas, který je nasazenou 11. v mužském losování, bude muset hrát bez její podpory. Po obdržení bye v prvním kole se ve druhém střetne buď s Lucasem Pouillem, nebo s Danielem Altmaierem.

Badosa měla smíšený start do sezóny 2024 a na svých pěti turnajích zaznamenala bilanci 4-5 výher-proher. Španělka, která vynechala většinu sezóny 2023 kvůli zranění zad, se vrátila jako divoká karta v lednu na Adelaide International, kde čelila předčasnému odchodu ve třech setech proti Bernardě Peraové.

Světová 73. hráčka se poté dostala do třetího kola Australian Open, kde prohrála s Amandou Anisimovou ve dvou setech. Od té doby Španěl na dalších třech turnajích v Thajsku a na Blízkém východě nepostoupil do třetího kola.