Rozpis divizního kola NFL 2024: Zápasy AFC a NFC, načasování, televizní kanály a podrobnosti o živém přenosu

Kolo Super Wild Card play off 2023 začalo v sobotu, kdy Houston Texans porazili Cleveland Browns 45:14 a Kansas City Chiefs vyhráli 26:7 doma nad Miami Dolphins.

Nedělní posezónní akce viděla, jak Detroit Lions porazili Los Angeles Rams 24:23 na Ford Field a Green Bay Packers mlátí Dallas Cowboys 48-32 na AT&T Stadium v ​​Texasu.

Týmy, které obdržely byes v kole s divokou kartou, byly San Francisco 49ers, kteří získali nejlepší umístění v NFC, a Baltimore Ravens, kteří získali nejlepší umístění v AFC. Nyní však musí být připraveni na akci, až příští týden začne divizní kolo.

Sobota-pondělí (13.-15. ledna) jsou termíny zápasů prvního kola play off. Zápas mezi Buffalo Bills a Pittsburgh Steelers, který byl původně naplánován na neděli, byl kvůli sněhové bouři přeložen na pondělí, takže jsou nyní dva. hry v pondělí. V pondělí večer odvysílají ESPN a ABC další zápas, ve kterém se střetnou Philadelphia Eagles s Tampa Bay Buccaneers.

Po tomto pondělním nočním zápase skončí kolo divoké karty NFL pro sezónu 2023–2024 a odehraje se divizní kolo.

Kdy začínají zápasy divizního kola NFL 2024?

Posezónní divizní kolo NFL začne v sobotu 20. ledna a potrvá do neděle 21. ledna. O postupujícím do finále konference 28. ledna rozhodnou čtyři zápasy kola.

Níže jsou uvedeny zápasy divizního kola NFL, které mohou fanoušci očekávat:

NFC

Hra 1: San Francisco 49ers č. 1 vs. Green Bay Packers č. 7

Umístění: Levi’s Stadium

Datum a čas: sobota 20. ledna ve 20:15 ET

Hra 2: Detroit Lions č. 3 vs. Tampa Bay Buccaneers č. 4 / Philadelphia Eagles č. 5

Místo: Ford Field

Datum a čas: neděle 21. ledna v 15:00 ET

Fanoušci by měli vzít na vědomí, že Lions budou hrát buď Buccaneers nebo Eagles, v závislosti na tom, kdo vyhraje v pondělí večer, na Ford Field v příštím kole.

AFC

Ve srovnání s NFC je obraz divizního kola konference AFC stále o něco méně zřejmý. Po svém sobotním vítězství proti Cleveland Browns budou Houston Texans cestujte, abyste se v příštím kole postavili buď nasazenému Baltimore Ravens č. 1, nebo Kansas City Chiefs č. 3.

Chiefs a Buffalo Bills, nasazená dvojka nebo Pittsburgh Steelers a Ravens se utkají ve druhé hře. Poté, co v pondělí zjistíme, kdo vyhraje mezi Steelers a Bills, se celý obrázek vyjasní.

Hra 1: Houston Texans vs TBD

Datum a čas: sobota 20. ledna v 16:30 ET

Hra 2: TBD vs TBD

Datum a čas: neděle 21. ledna v 18:30 ET

Jak sledovat zápasy divizního kola 2024 NFL v televizi a živém přenosu?

Rozpis vysílání dalšího kola play off NFL 2023-2024 je k vidění níže.

Sobota 20. ledna

Houston Texans v Baltimore Ravens/ Kansas City Chiefs – ESPN/ABC/FuboTV (16:30)

Green Bay Packers v San Franciscu 49ers – FOX/FuboTV (20:00)

Neděle 21. ledna

Philadelphia Eagles/Tampa Bay Buccaneers v Detroit Lions – NBC/Peacock (15:00)

Kansas City Chiefs v Buffalo Bills nebo Pittsburgh Steelers v Baltimore Ravens – CBS/Paramount+ (18:30)