Fanoušci NFL se rozdělili ohledně kontroverzního místa na neúspěšném pokusu Packers o tush push: „49ers potřebuje rozhodčí, aby je porazili“

Packers a 49ers svedli těsnou bitvu v první polovině zápasu play-off divizního kola, který skončil 7-6 ve prospěch San Francisca. Brock Purdy měl touchdown, zatímco Jordan Love vedl Packers při několika jízdách, které přinesly góly z pole.

Fanoušci si ale nebyli jisti, že zápas měl být tak blízko. Green Bay měl v prvním poločase větší držení míče poté, co se rozhodl získat míč. A když bylo skóre 3:0 v jejich prospěch, měli 4. a 1 na území 49ers. Kdyby to dostali, vytvořili by první gól a potenciální vedení 10:0.

A podle toho, co bylo vysíláno, to vypadalo, že to dostali. Jordan Love udržela míč a zdálo se, že přerušila čáru scrimmage. Rozhodčí si nebyli jisti, a tak požádali o vynesení řetězů na hřiště a sami si všimli fotbalového míče, aby jej změřili. Nevypadalo to, že by míč umístili správně, a Matt LaFleur mohl být viděn, jak sedí na „špatném místě“ poté, co funkcionáři potvrdili, že jde o obrat při sestupech.

Fanoušci rozhodně sympatizovali s hlavním trenérem Packers, protože se zdálo, jako by si Green Bay měl ponechat míč. Vzali na X, dříve známý jako Twitter, aby obvinili rozhodčí z upřednostňování San Francisco 49ers na jejich domácím stadionu. Nebylo to něco, co by NFL potřebovala v tak vysoce profilované hře poté, co byly v průběhu sezóny zpochybňovány oficiální výzvy. Zde jsou některé z nejlepších reakcí na platformě.

Packers si proti 49ers nepomohli k vlastnímu štěstí

I když spot rozhodně vypadal špatně, Packers by si také naříkali nad další hrou, která mohla změnit dynamiku. Za stavu 3:0 pro Green Bay se San Francisco 49ers pokoušeli vykouzlit první útočnou jízdu.

Brock Purdy se úplně neusadil a hodil míč přímo na obránce soupeře Darnell Savage. Bylo to hozeno přímo do jeho rukou a kdyby to chytil, mohl mít trsátko.

Situaci nepomohl ani liják, ale ten okamžitě mohl změnit vzhled hry. K jejich cti však platí, že Packers zůstali v kontaktu a šli do úniku pouze o jeden bod poté, co během dvou minut zablokovali field goal od Jakea Moodyho Varování. To je druh srdce, které potřebují, aby způsobili rozrušení a doufali, že některé přestávky od rozhodčích jim padnou do cesty.