Fanoušci NFL kritizují ZOOM kvůli „otravné“ reklamě během střetu 49ers-Packers Divisional Round: „Nejhorší věc, jakou jsem kdy slyšel“

San Francisco 49ers hostilo Green Bay Packers v sobotním divizním kole play-off NFL, díky čemuž byli fanoušci přilepeni k jejich obrazovkám po celý zápas. Když si fanoušci dali pauzu od soutěže, byli nespokojeni s jednou z reklam. Zoom, online komunikační platforma, zobrazila reklamu s legendárním sportovním hlasatelem Andrésem Cantorem.

Cantor je známý tím, že při volání fotbalových zápasů řekl „Gooooool!“, ale vyměnil cíl za slovo „zoom.“ Mnoho fanoušků NFL s tím nebylo spokojeno a přešlo na X (dříve Twitter), aby se o tuto nelibost podělili:

„Ta reklama na Zoom je to nejhorší, co jsem kdy slyšel.“

Více fanoušků NFL vyjádřilo své rozhořčení s reklamou Zoom:

Děkuji za fanoušky, Green Bay Packers a San Francisco 49ers hra více než vynahradila nepopulární reklamu. Nejlépe nasazených 49ers ve čtvrtém čtvrtletí prohrálo 21:14. Začínající kicker Jake Moody trefil 52yardovou branku z pole a otevřel tak čtvrtinu na 21:17.

Čtyři poražení, do konce hry zbývají méně než dvě minuty, běh zpět Christian McCaffrey dal San Franciscu vedení na šestiyardovém touchdownu . Jordan Love měl šanci vést Packers v poli a vyrovnat zápas. Nicméně, Love byla zachycena linebackerem Dre Greenlaw, když San Francisco vyhrálo 24:21.

Bylo to druhé zachycení, které Love provedl se dvěma touchdowny a 194 yardy. Brock Purdy měl 252 yardů přihrávku a touchdown pro San Francisco.

Nicméně, hvězdný přijímač Deebo Samuel opustil zápas v první čtvrtině se zraněním ramene. Budou provedeny další testy, aby se zjistilo, jak závažný je pokles. Co by mohlo být znepokojivé, je to, že zranění je podobné tomu, které měl v této sezóně. Jeho stav v současnosti zůstává neznámý.

S kým se 49ers střetne ve hře mistrovství NFC?

San Francisco bude vítězem hrát mistrovský zápas NFC počtvrté za pět sezón pod vedením trenéra Kyle Shanahana. Tým bude hostit zápas poprvé od play-off v roce 2019, což byla také poslední sezóna, kdy 49ers dosáhli Super Bowlu.

V neděli se utkají s vítězem druhého utkání divizního kola NFC mezi Tampa Bay Buccaneers a Detroit Lions. San Francisco čelilo Tampě Bay v týdnu 11 na Levi’s Stadium a vyhrálo 27-14. V této sezóně s Detroitem nehráli.