Ons Jabeur děkuje fotbalové legendě Davidu Beckhamovi za uznání jejího dokumentu „To jsem já“

Ons Jabeur vyjádřila svou vděčnost fotbalové legendě Davidu Beckhamovi za jeho blahopřání k jejímu dokumentu „This Is Me“.

Film, který měl premiéru na streamovací platformě TOD 7. ledna, zaznamenává Jabeurovu inspirativní cestu od mladé dívky se snem k průkopnické hvězdě, která se zapsala do historie jako první arabsko-afričanka, která se dostala do finále grandslamu.

Dokument ukazuje Jabeurovy pozoruhodné úspěchy a výzvy ve světě tenisu, stejně jako její osobní aspekty, jako je její rodina, manželství a kultura. Zabývá se také tématy duševního zdraví, pochybností o sobě a tlaku, kterým Jabeur čelil na grandslamech. (přes GQ Middle East)

Beckham poblahopřál Jabeur k jejímu dokumentu a v úterý 16. ledna sdílel upoutávku k filmu na svém účtu na Instagramu.

„Gratuluji k vašemu dokumentu @onsjabeur,“ napsal Beckham.

Jabeur rychle zareagovala na Beckhamův příspěvek, sdílela jeho příběh na svém Instagramu a napsala:

“Děkuji 🙏❤️”

Ons Jabeur na Instagramu

Dokument také obsahuje exkluzivní záběry ze zákulisí Jabeurovy sezóny 2023 a také upřímné rozhovory s ní, jejím trenérem, manželem a rodiči. Jabeur také otevírá informace o tlacích a očekáváních, která přicházejí s tím, že je průkopníkem, a jak se s nimi vyrovnává.

Pohled na výkon Onse Jabeura na Australian Open 2024

Ons Jabeur na Australian Open 2024

Kampaň Ons Jabeur Australian Open skončila zklamáním, protože šestý nasazený byl ve druhém kole ve středu ledna ohromen ruskou teenagerkou Mirrou Andreevovou. 17.

Jabeur, který se dostal do čtvrtfinále v roce 2020, přehrála 16letá Andreeva, která vyhrála 6:0, 6:2 za pouhých 54 minut a zaznamenala první vítězství v top 10 své kariéry.

Jabeurová měla turnaj slušný start, když nehrála soutěžní zápas od finále WTA v listopadu loňského roku. V prvním kole čelila ukrajinské kvalifikantce Julii Starodubtsevové a vyhrála 6-3, 6-1.

Ale Tunisan neměl žádnou odpověď na Andreevovu agresivní hru ve druhém kole. Andreeva, která je na 47. místě na světě, trefila 13 vítězných bodů k Jabeurovým devíti a udělala 10 nevynucených chyb ve srovnání s Jabeurovým 24.

Mirra Andreeva se na třech grandslamech v roce 2023, včetně osmifinále na wimbledonském šampionátu, dostala do posledních 32 a více, kde prohrála s Madison Keysovou ve třech setech. V pátek 19. ledna se ve třetím kole střetne s Francouzkou Diane Parry.