Zpráva o zranění Phoenix Suns (23. února): Nejnovější informace o stavu Bradleyho Beala a Devina Bookera

Phoenix Suns čelí v pátek na silnici Houston Rockets a podle Tima MacMohana z ESPN by mohli být bez Bradleyho Beala . Beal byl vyřazen ze čtvrtečního zápasu proti Dallasu Mavericks kvůli zranění hamstringu a nosu. MacMohan uvedl, že Beal pravděpodobně nebude hrát ani v pátek.

Phoenixu rozhodně chyběl Bradley Beal, když ve čtvrtek prohrál 123:113. Suns vedli v poločase 63:60, ale ve druhém poločase neměli dostatečnou palebnou sílu. Devin Booker vedl Phoenix s 35 body, osmi asistencemi a pěti doskoky.

Booker by měl hrát i v pátek. All-Star guard vynechal v této sezóně 10 zápasů kvůli zraněním. Zmeškal svůj poslední zápas proti Utah Jazz 8. února kvůli zranění kyčle.

Phoenix Suns ještě nezveřejnili svou nejnovější zprávu o zranění, ale podle čtvrtečního zápasu je jediným dalším hráčem ve zprávě o zranění Damion Lee. 31letý muž se zotavuje z říjnové operace menisku. Trenér Phoenixu Frank Vogel nedávno řekl, že Lee je na dobré cestě k návratu do týmu před koncem základní části.

Co se stalo Bradleymu Bealovi a Devinu Bookerovi z Phoenix Suns?

Bradley Beal se v této sezóně vypořádal s velkým množstvím zranění. V této sezóně zatím odehrál jen 30 zápasů. Beal utrpěl zranění hamstringu proti Sacramento Kings 13. února. V první čtvrtině odehrál pouhé 4 minuty a 39 sekund a ze hry odešel poté, co se zranění objevilo při pokusu o střelu z výskoku.

Beal měl také zlomeninu nosu během zápasu proti Indiana Pacers 26. ledna. Protože Beal nebyl součástí All-Star víkendu, podstoupil nosní proceduru a zároveň si rehabilitoval hamstring. Bývalý strážce Wizards vynechal prvních sedm zápasů sezony pro zranění zad.

V polovině prosince pak utrpěl zranění kotníku, které ještě více zhoršilo jeho kondici, protože kvůli tomu vynechal pět zápasů v řadě. Beal odehrál 24 zápasů v řadě, než ho problém s podkolenní šlachou vyřadil na dva zápasy v řadě. V dosavadních 30 zápasech má Beal průměr 18,2 bodu, 4,3 doskoku a 4,5 asistence.

Zranění kyčle vyřadilo Devina Bookera proti Jazzu 8. února. Předtím Booker vynechal osm zápasů na začátku sezóny se zraněním prstů a nohou. V této sezóně odehrál 46 zápasů s průměrem 27,7 bodu, 4,6 doskoku a 7,0 asistencí.

Jaké jsou statistiky Bradley Beal a Devin Booker vs Houston Rockets?

Bradley Beal hrál za Rockets 19krát v základní části s průměrem 24,4 bodu, 3,9 doskoku a 3,6 asistencí.

Devin Booker zaznamenal ve 25 zápasech proti Houstonu průměr 25,2 bodu, 5,9 asistencí a 4,4 doskoku.