Zpráva o zranění Phoenix Suns vs Dallas Mavericks za 22. února | Sezóna NBA 2023-24

Phoenix Suns ve čtvrtek navštíví Dallas Mavericks v American Airlines Center v Dallasu. Oba týmy se utkají po rozdělení posledních dvou zápasů a bude to poslední zápas jejich sezónní série, která je součástí dvanáctizápasového plánu NBA.

Suns, 33-22, vyhrávají back-to-back a ve svých předchozích 10 zápasech skončili 7-3. 14. února doma porazili Detroit Pistons 116:100, vedli ji Kevin Durant s 25 body, šesti doskoky, asistencemi, ziskem a dvěma bloky. Ve hře se chlubil čistým hodnocením +23.

Mavericks , 32-23, vyhráli sedm zápasů v řadě po těžkém začátku , kdy byli předtím 1-3, včetně dvou velkých výher nad hvězdnými týmy, jako jsou New York Knicks a OKC Thunder. PJ Washington a Daniel Gafford od svého příchodu významně přispěli.

Zpráva o zranění Phoenix Suns vs. Dallas Mavericks

Zpráva o zranění Phoenix Suns z 22. února

Suns mají ve zprávě o zranění dva hráče. SG Bradley Beal (hamstring/nos) je sporný, zatímco SG Damion Lee (koleno) je mimo.

Hráč Postavení Zranění
Bradley Beal Sporný hamstring/nos
Damion Lee Ven koleno

Co se stalo Bradleymu Bealovi?

Jen krátce po zápase se Sacramento Kings 13. února byl vidět Bradley Beal, jak se vrací do šatny.

Zpočátku nebyly o jeho zranění poskytnuty žádné bezprostřední informace. Ale když se zápas blížil ke konci první čtvrtiny, bylo odhaleno, že Beal byl vyšetřován kvůli zranění levého stehenního svalu.

Když byl zápas v polovině druhé čtvrtiny, potvrdilo se jeho zranění hamstringu, které ho vyřadilo do konce zápasu.

Aktuálně jsou podrobnosti týkající se jeho účasti v nadcházejících hrách stále nejisté. Beal dokázal přispět pěti body za pouhých pět minut hry proti Kings. I přes zranění dokázal obě své střely vstřelit bezchybně z pole.

Zpráva o zranění Dallas Mavericks z 22. února

Mavericks mají ve zprávě o zranění čtyři hráče. C Dereck Lively || (nos), PF Maxi Kleber (prst) a PG Luka Doncic (nos) jsou pravděpodobné, zatímco SG Dante Exum (koleno) je mimo.

Dereck Lively Pravděpodobný nos
Maxi lepidlo Pravděpodobný pak
Luka Dončič Pravděpodobný nos
Dante Exum Ven koleno

Co se stalo Lukovi Doncicovi?

Luka Doncic se již několik týdnů potýká s bolavým kotníkem, což je stav, který ho zařadil do zprávy o zranění.

V nedávném vývoji je však nyní uveden na seznamu kvůli zranění obličeje, které bylo původně kategorizováno jako pohmoždění nosu, ale od té doby bylo povýšeno na zlomený nos.

Vzhledem k tomu, že All-Star přestávka poskytuje příležitost na nějaký čas na zotavení, očekává se, že bude označen jako pravděpodobně hrát. Ke zranění došlo během tréninku, když se nešťastně srazil s ramenem Kyrieho Irvinga.

Jak se dívat na Phoenix Suns vs. Dallas Mavericks?

Zápas mezi Phoenix Suns a Dallas Mavericks má začít v 19:30 ET. Bude se vysílat celostátně na TNT.

Fanoušci mohou také sledovat zápas živě na Fubo TV a NBA League Pass, který divákům nabízí týdenní zkušební verzi s přístupem k NBA TV.