Výsledky a hlavní události hry Phoenix Suns vs New Orleans Pelicans: 5 nejlepších momentů, kdy Devin Booker odstartoval (1. dubna)

Velmi očekávaný pondělní zápas NBA se odehrál v aréně Louisiany, kde se Phoenix Suns utkal s New Orleans Pelicans. Jak se blížilo play off, oba týmy se připravovaly na zásadní zápas. Phoenix, který předtím porazil Pelicans, se snažil pokračovat ve své sérii bez porážky proti svým soupeřům a získat vítězství v sezóně.

Hostující tým, vedený dynamickou dvojicí Devina Bookera a Kevina Duranta, rychle nabral na síle díky silnému začátku. Booker, známý jako „Kniha“, ukázal svou všestrannost tím, že odborně řídil hry nebo potápěl klíčové koše, zatímco Durant nabízel zásadní pomoc včasnými střelami. Za pouhých 12 minut ovládli hru Suns a vytvořili si nad Pelicans vedení 46:28.

Navzdory klidnému začátku první čtvrtiny ukázal Zion Williamson v další třetině větší sebevědomí. On a Trey Murphy III pracovali společně, aby se pokusili zažehnout comeback pro Pelicans, ale bohužel, jejich pokusy byly neúspěšné. Navzdory jejich odhodlání čelilo New Orleans potížím při potlačování silného útoku Bookera a Suns.

Devin Booker zakončil první poločas pozoruhodnými 37 body, zatímco Kevin Durant přispěl 16, čímž stál v čele útoku Suns. Jejich dominantní představení dalo Phoenixu velící výhodu 74:54, když oba týmy šly do poločasu.

To nejlepší a virální momenty ze hry Phoenix Suns vs. New Orleans Pelicans

#5. Herbert Jones: Obranný vůdce na konci útoku

Jones předvedl působivou předvídavost, když zachytil přihrávku Graysona Allena z hranice tří bodů. Zkušeným strkáním do míče nejen narušil přihrávku, ale také vyvolal rychlý brejk, který umožnil Zionu Williamsonovi posouvat míč do kurtu. Williamson pak našel Treye Murphyho, který hru uzavřel silným namočením.

#4. Crossover Devina Bookera nechává Treye Murphyho uvíznout

Devin Booker zahájil jízdu z pravého křídla a posunul se směrem k levé straně koše. Navzdory Murphyho pokusu zablokovat mu cestu a zastavit jeho jízdu se Booker hladce otočil kolem něj a nechal Murphyho za sebou.

Když se Murphy nemohl pohybovat poblíž nízkého bloku, Booker se zvedl pro únik ze střední vzdálenosti.

#3. Neuvěřitelný akrobatický Dunk Bradleyho Beala

Pelicans udělali zásadní rozhodnutí zdvojit Bookera, což otevřelo příležitost pro Bradleyho Beala. Beal chytil míč na levém křídle a neváhal využít roztržitou obranu Pelicans. Ukázal svou rychlost a hbitost a natáhl si velkolepou ležku, aby zajistil koš.

#2. Devin Booker’s Clutch Fadeaway Triple

Není pochyb o tom, že Devin Booker byl dominantní silou na hřišti, bez námahy skóroval ze všech možných úhlů a nutil Pelicans horečně hledat obranné strategie.

Navzdory tvrdé obraně Herberta Jonese, který je široce považován za jejich nejlepšího obránce, Booker dokázal provést ohromující 3-pointer. Předvedl dribling mezi nohama, po kterém následovala pomalá střela z 30 stop, což z něj udělalo výjimečný moment hry.

#1. Devin Booker nastavuje nové kariérní maximum se sedmým 3-bodem

Pick-and-roll tandem Devin Booker a Jusuf Nurkic byl mocnou silou, protože Booker často nacházel místa ke skórování díky jejich efektivní týmové práci. Tím, že se Jonas Valanciunas rozhodl hrát obranu proti pádu, neúmyslně poskytl Bookerovi potřebný prostor, aby toho mohl využít.

Když Booker dostal obrazovku od Nurkica, Herbert Jones hrál obranu s velkou intenzitou, dokonce se s Bookerem lehce dotkl, když vystřelil. I přes náročnou obranu dokázal Booker potopit svůj sedmý 3-bod v utkání.

V pondělí nakonec Suns zvítězili nad hostiteli se skóre 124:111.