„Přestaňte prosím psát“: Tweet společnosti Magic Johnson, který označuje šampiony NBA za „mistry světa“, podněcuje debatu mezi fanoušky

Kromě toho, že je Magic Johnson považován za jednoho z největších rozehrávačů všech dob, má stále čas nabídnout své pohledy na témata související s NBA prostřednictvím X (dříve Twitter).

Zajímavé je, že Johnson tweetoval o týmech, které potřebují výměnu před únorovým termínem výměny, jako jsou LA Lakers, New Orleans Pelicans atd., ve srovnání s elitami, které tah zrovna nepotřebují, jako jsou Denver Nuggets, LA Clippers atd.

Navzdory tomu, že tweet legendy Lakers byl důmyslný, pokud jde o stav týmů Západní konference, několik fanoušků NBA si všimlo, že titul „mistr světa“ byl předán Denver Nuggets . Četní fanoušci zaútočili na sekci komentářů, když začali debatu mezi sebou.

Zde je pohled:

„Prosím, Magicu, mám k tobě obrovský respekt, protože jsi byl můj oblíbený hráč, přestaň prosím psát Mistr světa, aby se odkazovalo na šampiona NBA.“ Současným mistrem světa v basketbalu je Německo, ne Denver Nuggets.

Původně debata o mistru světa a mistru NBA začala, když americký atlet Noah Lyles kritizoval, že šampioni NBA jsou označováni jako mistři světa. Konkrétně se zaměřil na soutěž v NBA, která se hraje na americké půdě a ne v mezinárodním prostředí, jako jsou olympijské hry nebo mistrovství světa FIBA.

Navzdory tomu, že se v této debatě usadil prach, zdálo se, že komentáře Magica Johnsona ji přivedly zpět k životu. Během mistrovství světa FIBA ​​2023 Německo získalo zlatou medaili proti Srbsku se skóre 83:77. Dennis Schroder navíc získal ocenění MVP Světového poháru FIBA ​​po jeho neuvěřitelném výstupu na mezinárodním turnaji.

Magic Johnson reaguje na zklamání týmu USA s týmem Německa

Po prohře týmu USA 113:111 s týmem Německa během mistrovství světa FIBA ​​2023 pětinásobný šampion NBA Magic Johnson tweetoval svou zklamanou reakci.

„Právě jsem sledoval, jak mužský basketbalový tým USA hraje s Německem na Světovém poháru FIBA,“ napsal Johnson, „a byl jsem velmi zklamaný, že jsme prohráli 111:113. Teď místo toho, abychom hráli o zlato, budeme hrát o bronz.“

Původně byl Magic Johnson součástí „Dream Teamu“ v roce 1992, který pomohl zajistit zlatou medaili na olympijských hrách v Barceloně v roce 1992 a na šampionátu Portland FIBA ​​Americas v roce 1992.

Vzhledem k reputaci, kterou si Team USA během let vybudoval se značkou excelence, byl jeho výkon proti Německu záhadný, což fanoušky ohromilo ztrátou. Tým střílel 58,5 % za hru, včetně 48,0 % ze tříbodového rozpětí.

Hvězda Minnesoty Timberwolves Anthony Edwards vedl s 26 body (10 ze 17 střel, včetně 2 z 8 ze 3 bodů) a osmi doskoky.

Mezitím Daniel Theis a Dennis Schroder za Německo získali dohromady 50 bodů (17 z 28 střeleb), 11 asistencí a devět doskoků. Tým střílel 57,7 %, včetně 43,3 % ze tříbodového rozpětí.