Richard Sherman roztrhal Brandona Staleyho a nabádá Chargers, aby vypálili HC o poločase po deficitu 42-0 proti Raiders

Sedadlo Brandona Staleyho se po neinspirativním vystoupení Los Angeles Chargers během první poloviny jejich zápasu ve čtvrtek 15 ve čtvrtek večer zahřálo. Dovolili Las Vegas Raiders nahrát 42 bodů a zůstat bez skóre.

Je to to poslední, co tým potřebuje poté, co prohrál Justin Herbert kvůli zranění ukazováčku na konci sezóny, které si vyžádalo operaci. Tato katastrofa však přiměla bývalého obránce NFL a současného fotbalového analytika ve čtvrtek večer Richarda Shermana po okamžitém sesazení Staleyho.

Richard Sherman nabádá Chargers, aby neztráceli čas a vyhodili Brandona Staleyho

Během poločasového segmentu hry Raiders-Chargers, bývalý šampion Super Bowl sdílený s Charissou Thompson, Andrew Whitworth , Ryan Fitzpatrick a Tony Gonzalez:

„Měli by se zapsat do historie. Měli by ho vyhodit o poločase.“

Vyhození hlavního trenéra NFL ve hře se nestalo. Uspořádání takové show však přidává zásluhy na okamžitém vystřelení Brandona Staleyho. Během 30 minut akce se Los Angeles Chargers vzdaly pěti touchdownových úlovků.

Jedním z těch skóre byl Jakobi Meyers, bývalý quarterback, který otočil širokým přijímačem a dokončil přihrávku na Davante Adams. Meyers obdržel touchdown catch od Aidana O’Connella, který také dvakrát našel Michaela Mayera a Tre Tuckera v koncové zóně.

Kromě urážky ke zranění mají Zamir White a Brandon Bolden každý spěchající touchdown pro domácí tým. Naopak Chargers prohráli v prvním poločase tři fumble. Až v čase 10:27 třetí čtvrtiny konečně skórovali díky 79yardovému touchdownu Joshuy Palmera.

Brandon Staley visí na své práci za nehet

Aby tým Brandona Staleyho vyjel z Las Vegas s vítězstvím, vyžadovalo by to masivní stoupání do kopce. Pokud tak neučiní, jejich frustrující sezóna klesne na 5-9. Je to nešťastné, vezmeme-li v úvahu, že Chargers měli v prvních dvou letech jako hlavní trenér skromný úspěch.

Staley vedl tým Los Angeles AFC k bilanci 9:8 poté, co převzal vedení od Anthonyho Lynna. Následující rok se dostali do play-off s bilancí 10-7. Bohužel ve svém střetnutí s divokou kartou prohráli s Jacksonville Jaguars, přestože v poločase vedli 27-7.

Vrátíme-li se zpět do současnosti, masakr proti Raiders v týdnu 15 pokračoval, když John Jenkins zaznamenal obranný touchdown z vynuceného fumble Malcolma Koonce.

Jack Jones měl také 15yardový interception return pro touchdown. Tyto hry dávají Raiders 63 bodů a spoustu času vyrovnat se Miami Dolphins‘ 70 bodů ve 3. týdnu proti Denver Broncos.