Rithvik Bolipalli, Niki Kaliyanda Poonacha skončili jako druzí v Challenger Nonthaburi 3

Niki Kaliyanda Poonacha a Rithvik Bolipalli skončili jako druzí ve čtyřhře mužů na Challenger Nonthaburi 3. V sobotu 19. ledna indické duo prohrálo 5:7, 4:6 s nejvýše nasazenými Lukem Johnsonem a Skanderem Mansourim na turnaji. , která právě probíhá v thajském Bangkoku.

Poonacha a Bolipalli získali v úvodní sadě přestávku na podání, ale poté si Mansouri a Johnson vysloužili dva přestávky na podání, aby získali lepší z indického páru. Poonacha a Bolipalli zaváhali při druhém podání, když od nich získali 42 procentních bodů (5 z 12).

Ve druhém setu to byl opět stejný příběh. Poonacha a Bolipalli dostali servisní přestávku, ale nejlépe nasazený pár se ukázal být příliš horký na to, aby zvládl dvojitou přestávku. Indie se také zklamala ve svém druhém podání, vyhrála od nich pouze 18 procent (2 z 11).

Celkově Mansouri a Johnson přehráli své soupeře s mírou výher 64 procent z druhého podání. Indie od nich naopak získala pouze 30 procent bodů (7 z 23).

Působivý běh pro Rithvika Bolipalliho a Niki Kaliyandu Poonachu

Bolipalli a Poonacha byli během turnaje působiví. V prvním kole indický pár porazil francouzský pár Gregoire Jacq a Manuel Guinard 6-3, 6-4.

Poté překonali indonéskou a pákistánskou dvojici Aisam-ul-Haq Qureshi a Christopher Rungkat. Poonacha a Bolipalli vyhráli zápas 6-3, 6-7 (4-7), 10-5. Kromě druhého setu vypadalo indické duo v klidu.

V semifinále indický pár porazil australský a britský pár Akira Santillan a Billy Harris. Vyhráli zápas 7-6 (7-3), 6-4).

Převálcovali každého druhého soupeře, než je ve vysokonapěťovém finále převálcovala dvojice Tuniska a Británie Mansouri, Johnson.