Statistiky hráčů hry Sacramento Kings vs LA Lakers a boxové skóre za 6. března 2024

Sacramento Kings se ve středu potřetí v sezóně utkalo s LA Lakers . Sacramento, které vede 2:0 proti LA, by mohlo vyhrát sezónní sérii dalším vítězstvím. Kings vedli Domantas Sabonis a De’Aaron Fox, kteří se nedávno vrátili po zranění.

Lakers začali žhavě, když Austin Reaves a D’Angelo Russell trefili každou ránu, o kterou se pokusili. LeBron James a Anthony Davis se k nim přidali v polovině prvního čtvrtletí, aby měli Sacramento rychle na paty.

První náskok LA v bodech rychlého zlomu a uvnitř laku je vytáhl do vedení 37-28. Sacramento se musí lépe starat o míč a být rozhodnějším útokem, aby se drželo v dorážkové vzdálenosti domácích.

Kings více než zesílili ve druhé čtvrtině a zničili Lakers různými způsoby. Za Malikem Monkem a Davionem Mitchellem z lavičky náhle vybuchlo Sacramento. Oba dohromady získali 31 bodů, zatímco tým střílel 8:10 z hloubky.

Ohromující obrat přinesl Kings vedení 72-57 v poločase poté, co v první čtvrtině prohrávali 37-28.

LeBron James, Austin Reaves, D’Angelo Russell a De’Aaron Fox dnes večer 3 body

LeBron James se dnes večer pokusil pouze o jeden 3-pointer a minul. D’Angelo Russell a Austin Reaves se spojili pro LA Lakers 3 na 6 z deepu. Horká střelba v první čtvrtině dala LA brzké vedení.

De’Aaron Fox, který měl v prvním poločase 20 bodů, šel dnes večer za Sacramento Kings 2 na 4 ve 3 bodech.