Výsledky a nejdůležitější momenty zápasu Sacramento Kings vs LA Lakers: Nejlepší momenty hry (6. března)

LA Lakers ve středu hostili Sacramento Kings. Lakers začali žhavě rozběhem 16-7. D’Angelo Russell, LeBron James, Anthony Davis a Austin Reaves všichni začali žhavě, protože startovní skupina 9-2 dala dohromady 6 z 9 ran.

Mezitím Kings začali hru chladně, chyběli sedm ze svých prvních 11 pokusů, všechny ze tříbodového rozmezí. Lakers nakonec své vedení zakrátko natáhli na 30:13. Za hvězdnou 4 ze 6 dělá z 3-bodové země.

Kings však zaútočili zpět 10-0 a čtvrtinu uzavřeli poměrem 37-28, když Lakers dostali svou druhou jednotku s LeBronem a Russellem. Sacramento pokračovalo v této jízdě, aby odstartovalo druhý, čímž snížilo náskok LA na tři body, když zbývalo šest minut.

Malik Monk a D’Aaron Fox se v tomto úseku zapálili, protože oba získali 10+ bodů. Kings tuto výhodu proměnili ve 13bodové vedení, přičemž do poločasu zbývalo 1:52, díky vedení 24-3.

Kings vyhráli druhou čtvrtinu 44-20 a poločas uzavřeli s vedením 72-57. Fox nastřílel 20 bodů při 66,7% střelbě, zatímco Monk 12 na 7 z 10. Sacramento střílelo 10 z 20 z hloubky, zatímco Lakers 6 z 15.

Výsledky a nejdůležitější body zápasu Sacramento Kings vs LA Lakers: Nejlepší momenty zápasu o poločase

#1. LeBron James jednou rukou ucpal dopravu

LeBron James otočil hodiny proti Kings vintage jam-and-one jednou rukou. „Nákladní vlak“ se přiblížil k obraně Kings z horní části klíče a praštil ho domů v provozu, aby vytvořil jeden z nejlepších vrcholů hry. Zde je video: