Statistiky hráčů hry Sacramento Kings vs New York Knicks a skóre boxu za 4. dubna 2024

Ve čtvrtek dorazili Sacramento Kings do New Yorku s cílem vyrovnat sezónní sérii proti New York Knicks. Navzdory prohře 98:91 v předchozím setkání v Kalifornii byli Kings odhodláni usilovat o pomstu proti nedostatečně obsazeným Knicks. Přestože se také potýkali se zraněními, Kings si byli ve srovnání s Knicks jisti svými vysoce kvalifikovanými hráči.

Hosté okamžitě ukázali svou připravenost razantním nástupem, když v úvodním utkání porazili Knicks 35:20. De’Aaron Fox, Keon Ellis a záložní strážce Davion Mitchell byli nápomocni při poskytování počáteční podpory.

Ve druhé třetině Knicks svůj výkon otočili a přehráli Kings 32:25. Jalen Brunson zaznamenal v prvním poločase 18 bodů a Josh Hart se postaral o silnou podporu 12 body. Newyorská lavička však zůstala převážně v klidu, což by bylo potřeba řešit, pokud doufali, že ochrání svůj domácí soud.

Oba týmy šly do poločasové přestávky s vedením Sacramenta Kings 60:52.

Hráči NBA rozzáří kurt s působivými 3 ukazateli

De’Aaron Fox nedokázal provést pouze dvě ze svých šesti ran zpoza oblouku, zatímco Keegan Murray měl v prvním poločase bilanci 1:3 ze stejného rozsahu.

Jalen Brunson se raději soustředil na skórování uvnitř barvy a úspěšně provedl svůj jediný pokus o tříbodovou střelu. Mezitím Donte DiVincenzo šel ve stejném časovém období 2 na 6 zpoza oblouku.