Statistiky a hodnocení hráčů hry San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks za 14. února 2024

San Antonio Spurs a Dallas Mavericks se ve středu utkali potřetí v této sezóně. San Antonio, které předchozí dva zápasy prohrálo, doufalo, že na silnici prorazí proti Dallasu. Victor Wembanyama stál v čele pokusu Spurs získat první vítězství v sezóně.

Wembanyama se připojil k Jeremymu Sochanovi, aby vedl Spurs k rychlému startu. Za jejich úsilí se dostali do vedení 32:25 v první čtvrtině. Luka Doncic hrál dobře, ale chvíli trvalo, než rozjel své spoluhráče.

Doncic konečně přiměl Kyrieho Irvinga k nástupu do druhé třetiny. „Strýček Drew“ překonal prvních pár minut stagnace, aby pomohl „Luka Legend“ snížit počáteční výhodu San Antonia. První poločas byl na houpačce, kdy se Dallas Mavericks ujali vedení 56:51 a do poločasové přestávky.

Dallas vnutil San Antonio Spurs svou vůli od začátku třetí čtvrtiny tím, že je překonal 32:14. Většinu škod při řádění způsobil tandem Irving-Doncic. Byl to veškerý polštář, který Mavericks potřeboval, když drželi své protivníky na uzdě po zbytek cesty.

Porážka milosrdně skončila domácím útěkem s výhrou 116:93 proti silničním unaveným návštěvníkům.

Statistiky hráčů hry San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks

Statistiky hráčů hry San Antonio Spurs

Ofenzíva San Antonia Spurs ve druhém poločase vyšuměla. Po vstřelení 20 bodů mohl Victor Wembanyama přidat pouze šest a skončil s 26. Jeremy Sochan nedokázal dát koš a měl 10 bodů, stejné skóre jako po prvním poločase.

Devin Vassell a Keldon Johnson, dva nejlepší kanonýři San Antonia dohromady za pouhých 14 bodů při střelbě 5 na 27, včetně 2 na 12 z hloubky.

Statistiky hráčů hry Dallas Mavericks

Kyrie Irving top skóroval za Mavericks s 31 body, zatímco Luka Doncic přidal 27, přestože střílel z hloubky pouze 1:8. Daniel Gafford měl solidní výkon na obou stranách proti Victoru Wembanyamovi. Bývalý Wizard skončil s 10 body, 10 doskoky a jedním blokem.