Stefanos Tsitsipas a Paula Badosa spolu chodí už téměř rok. Pár, který často sdílí momenty ze svého života s fanoušky na sociálních sítích, se letos na Valentýna (14. února) podělil o další postřehy ze svého vztahu.

Tsitsipas i Badosa hovořili o své první interakci, textové konverzaci a mnohem více v rozhovoru pro Sky Sports s bývalou wimbledonskou šampionkou Marion Bartoli.

Pár byl součástí valentýnského kvízu, ve kterém se měli navzájem popsat třemi slovy. Nejprve Badosa nazval Tsitsipase jako autentického, inteligentního a krásného ducha. Řek v reakci popsal svou přítelkyni jako milující, pečující a pilnou.

„Autentická, krásná [duše a člověk dovnitř i ven] a inteligentní,“ řekla Paula Badosa.

„Láskavý, starostlivý a pilný,“ odpověděl Stefanos Tsitsipas.

Klip byl od té doby široce sdílen na sociálních médiích, přičemž ovladač X s názvem „Tsitsidosa Updates“ byl jedním z prvních, který jej nahrál.

„Valentýnský kvíz s Tsitsidosou a @bartoli_marion To je pochoutka,“ popisovali příspěvek.

V průběhu jejich téměř ročního vztahu Badosa a Tsitsipas běžně sdíleli příspěvky, jak spolu cestují, a to jak na tenisové turnaje, tak na dovolené. Ti dva jsou také často spatřeni, jak spolu sdílejí cvičné kurty a jsou přítomni v hráčském boxu při vzájemných zápasech.

Ti dva měli hrát spolu v soutěži smíšených dvojic na loňském wimbledonském šampionátu, ale Badosaová utrpěla v přípravě na turnaj zranění a byla nucena odstoupit.

Stefanos Tsitsipas a Paula Badosa začínají v roce 2024 pomalu

Stefanos Tsitsipas sleduje Paulu Badosu během jejího prvního kola na Qatar Open 2024.

Jak Stefanos Tsitsipas , tak Paula Badosa se dostali do pomalého startu do roku 2024 a budou se snažit, aby se věci pohnuly vpřed během probíhajících výkyvů na Blízkém východě.

Tsitsipas, který zahájil sezónu na United Cupu, neobhájil své finále na Australian Open. Řek, který ve finále v roce 2023 prohrál s Novakem Djokovičem, letos ve čtvrtém kole ustoupil Tayloru Fritzovi. Od té doby se nezúčastnil žádných dalších akcí na úrovni Tour.

Badosaová mezitím pokračuje ve svém comebacku po zranění. Španělka zahájila sezónu prohrou v Adelaide, než se dostala do třetího kola na Australian Open.

Od té doby však nedokázala vyhrát po sobě jdoucí zápasy a vystoupila ve druhém kole na Hua Hin Championships a Qatar Open.