„To nemůže být basketbal“: Zvuková asistence zachytila ​​zuřivou reakci Karl-Anthony Townse na rozhodčí, kteří nevolali Kawhi Leonardovu cestu

Karl-Anthony Towns byl přistižen při nedělním zápase Minnesoty Timberwolves proti LA Clippers, jak volá rozhodčí. Chtěl, aby úředníci zavolali na cestu na Kawhiho Leonarda, který se ve druhém čtvrtletí zřejmě dopustil přestupku.

Když do konce druhé třetiny zbývalo asi 30 sekund, James Harden ukradl přihrávku Anthonymu Edwardsovi a zahájil rychlý brejk. Leonard dostal přihrávku od Hardena a zajel ke koši.

Dvojnásobného šampiona NBA potkal Jaden McDaniels, který střelu zblokoval. Leonard získal míč a dal Clippers vedení 49-46 a ukončil tak první poločas.

Mnozí si však mysleli, že Leonard cestoval nebo si McDaniels vynutil skokový míč, včetně Townse, který byl přistižen, jak křičí na rozhodčí.

„To nemůže být basketbal,“ křičel Towns.

Někteří fanoušci LA Clippers zesměšňovali Karla-Anthonyho Townse, protože používal svůj „běžný hlas“. Towns je na internetu proslulý používáním dvou druhů hlasů. Při rozhovorech nebo veřejných vystoupeních používá hlubší hlas, ale lidé si všimnou, že má občas vysoký hlas.

Pokud jde o cestovní výzvu, hlasatelé hry vysvětlili, že rozhodčí si mysleli, že střela Kawhiho Leonarda byla zblokována. To znamená, že ho ztratil a jeho zotavení bylo legální. Bylo to klíčové utkání, protože zápas nakonec rozhodl bod.

Leonard skončil s 32 body a pěti doskoky, zatímco Paul George přidal 15 bodů a čtyři doskoky. James Harden měl jen čtyři body, ale zaznamenal 10 asistencí. Norman Powell zaznamenal 24 bodů z lavičky při vítězství Clippers 89-88.

Towns zaznamenal za Timberwolves 18 bodů, devět doskoků a osm asistencí. Anthony Edwards dal 27 bodů a pět doskoků, zatímco Rudy Gobert přidal double-double 12 bodů a 16 doskoků.

Karl-Anthony Towns o úspěšné první polovině sezóny Timberwolves

Karl-Anthony Towns si připsal společný cíl pro úspěšnou sezónu Timberwolves.

Minnesota Timberwolves měla nejlepší bilanci v Západní konferenci směřující do přestávky NBA All-Star. Dva týdny po obnovení sezóny jsou Timberwolves nerozhodní s OKC Thunder a Denver Nuggets o místo č. 1 na Západě.

Karl-Anthony Towns řekl Bleacher Report během All-Star víkendu, že překvapivý úspěch Timberwolves v této sezóně pramení z jednoty od přední kanceláře až po trenéry a hráče.

„Všechny kousky se spojily,“ řekl Towns. „Myslím, že jako tým odvádíme skvělou práci, abychom zůstali oddaní a oddaní jedinému cíli, který máme na mysli, a sice být nejlepším týmem a nejlepší verzí nás samých každý den a najít ten jeden. procent se můžeme každým dnem zlepšovat.