Statistiky hráčů hry Toronto Raptors vs Indiana Pacers a boxové skóre za 26. února 2024

Toronto Raptors a Indiana Pacers se v pondělí potřetí v této sezóně utkaly. Toronto, které 14. února prohrálo těsným rozhodnutím 127:125, doufalo, že získá výhodu 2:1 v souboji hlava-nehlava. Scottie Barnes , Immanuel Quickley a RJ Barrett byli k dispozici, aby vedli hostující tým.

Pacers jsou v těsném souboji o šesté místo ve Východní konferenci a zaručené místo v play off. Prohra s Raptors je srazí na sedmé místo a umožní Miami Heat převzít záviděníhodnou pozici. Indiana bude zoufale toužit po vítězství počínaje zápasem s Torontem.

Raptors hráli v prvním poločase dobře, dali Pacers vše, co mohli zvládnout. Quickley, Barnes, Barrett a Jakob Poeltl hráli dobře a zajistili Torontu vedení v poločase 61:56.

Startér All-Star Tyrese Haliburton měl problémy se střelou, ale rozdal pět asistencí a jednu ukradl. Myles Turner, Bennedict Mathurin a bývalý Raptor Pascal Siakam se ujali bodování a 34 body vedli Pacers.