Herní status Tylera Herra a Terryho Roziera je ve hře Heat vs Kings sporný

Strážci Miami Heat Tyler Herro a Terry Rozier jsou uvedeni jako sporní ve zprávě o zranění týmu pro pondělní zápas proti Sacramento Kings v Golden 1 Center v Sacramentu.

Pondělní zápas bude odvetou z vítězství Heat 115-106 z 1. února. Mohou být bez Herra a Roziera pro soutěž, kteří nesou pochybné štítky, což naznačuje, že zůstanou rozhodnutími z doby hry.

Herro a Rozier dohromady získali 17 bodů, 13 doskoků a 18 asistencí v 5 ze 17 střel. Mezitím bude Heat kvůli suspendaci chybět Nikola Jovic, Jimmy Butler a Thomas Bryant. Heat vyhráli tři zápasy v řadě.

Co se stalo s Tylerem Herrem a Terrym Rozierem?

Tyler Herro byl kvůli různým zraněním omezen na pouhých 36 z 56 zápasů v Miami Heat před přestávkou All-Star. Značnou část listopadu byl mimo hru kvůli zranění kotníku.

Přestože se vrátil do akce v polovině prosince, Herro se setkal s dalšími neúspěchy, včetně problému s ramenem a migrénami, kvůli kterým vynechal další dva zápasy.

Během zápasu proti Pelicans 23. února, pod tlakem celého hřiště a do konce čtvrté čtvrtiny zbývaly méně než dvě minuty, zažil Tyler Herro neštěstí.

Herro se pokoušel vytvořit prostor při driblování po kurtu a uklouzl, což vedlo k hyperextenzi jeho levého kolena. Incident způsobil, že ztratil kontrolu nad míčem a byl viděn, jak si okamžitě svírá levé koleno v bolesti, zatímco leží tváří dolů na hřišti.

Terry Rozier si přivodil zranění pravého kolena ve třetí čtvrtině zápasu proti Boston Celtics 11. února.

K incidentu došlo ve chvíli, kdy se Rozier pohyboval směrem ke koši s úmyslem skórovat proti obraně Jaysona Tatuma a Al Horforda.

Nešikovné přistání vedlo k tomu, že si Rozier natáhl koleno, ale naštěstí následné zprávy naznačují, že se mu podařilo vyhnout se vážnějšímu zranění.

Statistiky Tyler Herro a Terry Rozier vs. Sacramento Kings

Herro hrál se Sacramento Kings osmkrát a vede 6-2. Má průměrně 20,5 bodu, 5,1 doskoku a 3,0 asistence, včetně kariérních maxim s 34 body, 12 doskoky, osmi asistencemi a pěti trojkami.

Mezitím Rozier hrál Kings 14krát a vedl 11-3. Má průměrně 14,4 bodu, 3,5 doskoku a 3,7 asistencí, včetně kariérních maxim s 34 body, šesti doskoky, 10 asistencemi a osmi trojkami.

Jak se dívat na Miami Heat vs Sacramento Kings?

Zápas mezi Miami Heat a Sacramento Kings bude lokálně vysílán na NBCSCA a Bally Sports Sun pro domácí i venkovní přenosy, s tipem ve 22:00 ET v Golden 1 Center.

Bude také k dispozici pro živé vysílání na NBA League Pass a Fubo TV, což divákům umožní přístup k NBA TV na týden.